Дата и час: 23 Дек 2014, 03:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 23 Май 2006, 21:22 
Потребител

Здравейте пичове - форума е доста умрял,но се надявам да помогна на някого с това.
На адрес http://www.pxdxa.com/read.php?tid=8362&keyword=PocketMV можете да си изтеглите програмката PocketMV - тя е много по-добра от Russa-та,и пак работи със същите карти,включително и картата от www.topomaps.info.
Има си и търсене и всякакви други глезотийки.
Надявам се да съм бил полезен.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Май 2006, 12:54 
Потребител

Интересно в кои български"неумрели" форуми влизаш :D .Сподели с нас непросветените.Може пък и ние да живнем,а? :wink:
Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2006, 18:20 
Потребител
Аватар

да бе я кажи да видим каде има пове4е инфо по българските форуми относно ППЦ-та...мен ли4но ме съмнява :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2006, 19:22 
Божество
Аватар

бе интересни разбирания има човека за 'живи' форуми ... този форум си е специализиран за Покет ПЦ-та а не както дата.бг примерно за всичко и накрая нищо качествено ... 'късно ли е да садя домати', 'компа ми се рестартира - смени го' и т.н.. просто аудиторията е по малка :) но който е попитал му се е помогнало :) така че да се спасява пича... и бтв програмката можеше в раздел GPS да я пуснеш

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006, 09:30 
Потребител
Аватар

Здравей
Първо темата не е за тук.
Второ верно, че ние тукъ селаните ядеме колците. Ама тая карта е известна от отдавна ам който не чете му е скучно :wink: . Пък и чувал ли си за навигация, щото тука на село си навигираме каруците с Route66, Tomtom, Teletype etc. Ако си заинтересуван прочети малко :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006, 18:26 
Global moderator
Аватар

Започнах да се чувствам като зомби - "ходещ мъртвец с РРС" :lol:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2006, 19:49 
Потребител

Много се чудих дали да отговоря ...
Проблема е там,че за съжаление ние българите сме свикнали така да разговаряме - грубо и на инат.Може би и за това все по-често думата "България" се пише "българия".
"Второ верно, че ние тукъ селаните ядеме колците. Ама тая карта е известна от отдавна ам който не чете му е скучно . Пък и чувал ли си за навигация, щото тука на село си навигираме каруците с Route66, Tomtom, Teletype etc. Ако си заинтересуван прочети малко "
Мисля че заради такива отговори е направена песента "СкакаУец" и по специално фразата "това ние много добре го знаеме ..."
Пуснал съм темата тук със заглавие "ВЕКТОРНА КАРТА НА БЪЛГАРИЯ" и не съм упоменал съкращението GPS никъде,поради факта,че все още има хора без GPS на които им трябва карта на България.Защо ли ?
Ами за да могат да търсят по улици,по заведения,градове и т.н.Колкото и да е чудно - дори могат да я ползват като пътна карта БЕЗ да имат GPS.И поради факта ,че навигационните системи за които asenst толкова много знае,са с големина от порядъка на 200 мб.,та някои стигат до гигабайт,а това не е целесъобразно за някой който иска да има карта на България БЕЗ да има GPS съм пуснал тази тема.
Знам,че съм го обяснил много подробно,и малко като за .... /избери си епитет/ ,но явно има нужда.
Не се заяждайте за глупости,ами се поразхотеде и почетете по този и по другите форуми - това е начина да раздвижите този форум.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2006, 21:58 
Божество
Аватар

извинявай приятел но почти всички (с много малки изключения) програми си работят нормално дори БЕЗ GPS .. и има изписано достатъчно по 'УМРЕЛИЯ' ни форум за тях, но ти явно имаш по важна работа отколкото да четеш, евала че се държиш културно но поне не убиждай форума
и мисля че форума ни си е достатъчно оживен без излишен спам което е много по добре отколкото форум като кошер и 70% от темите са безсмислени спамърски и 100 модератора дебнат постоянно кой къде ще спами че да трият и да заключат 1/2 от темите.... така че като не ти харесва форума ни просто не ни посещавай, ПОВЯРВАЙ ще се справим и без твоята помощ и все пак благодарим за отделеното време. ЧаУ ЧаУ

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2006, 12:12 
Потребител

Честно казано - това много ме улеснява :lol:
За сбогуване само ще кажа една ВАЖНА притча :
Имало навремето един човек.Той по рождение бил сляп - не бил виждал нищо през живота си.Имал навика всеки ден да излиза пред къщата с бастуна си и да се припича на слънце.Един ден се случило чудо - човека прогледнал,и изведнъж целия цветен свят нахлул във мозъка му.Първото нещо което видял,било магарето на съседа му,което пасяло кротко пред него.И след това - изведнъж зрението на човека изчезнало ...Единственото което той видял и запомнил било магарето ...
И до края на живота си,когато някой му обяснявал колко красиво е това цвете,или онова момиче той питал "Красиво като магарето ли?"...
Надявам се поне някой да разбере това което се опитвам да кажа,а ако не - твърдят,че другият тип хора били по-щастливи :D
И определено не искам да чета форум съставен от хора без елементарна представа за граматика - "убиждай " се пише "o",и това се учи в 3-ти клас.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2006, 12:35 
Божество
Аватар

Ариведерчи :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]