Дата и час: 23 Апр 2018, 06:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2012, 02:39 
Новобранец
Аватар

GSMService24.com и смъртта на IPHONE 4S
Казвам се Александър.След излизането на IPHONE 4S в Щатите и обикалянето на няколко офиса там станах горд собственик на това бижу.Но за негово най голямо съжаление беше донесен в България за ползване а най голямо му нещастие бе че го намокрих и спря да работи.След разглобяването му,подсушаване,преинсталиране и сглобяване издава звук на равни интервали след като се включи в зареждане,но не стартира.Дисплея му се осветява съвсем слабо.След дълго мислене избрах най лошия вариант-извънгаранционен ремонт в българия.Направих проучване избрах GSMService24.com София, Студентски град, ул. Професор Георги Брадистилов, 3, до ректората на ТУ Телефоните на сервиза: 089 7 555-597, 087 7 518-599
Електронен адрес: office@gsmservice24.com . Спрях се на тях заради саморекламата която си бяха направили като игнорирах многото негативни отзиви за ощетени хора.След уговорка по телефон и мейл отивам на адреса който се оказва малка стаичка без нищо в нея освен една маса.Давам телефона без никакви бележки документи или каквото и да било и се уговаряме да мина следобед.В късен следобед при отиването ми сглобяват телефона ми и ми обясняват че ще стане но иска няколко дена за точна диагностика която ще е безплатна  и след ден два ще ми се обадят.Минава седмица звънкам и ми обясняват че точно щели да ми се обадят и проблема е открит, някакво куплунгче което ще е 20-50лв.но да изчакам малко за по евтино да го намерят от някой друг телефон .Ок изчаквам още две седмици и пак разговаряме-оказва се че проблема е в процесора и флаш?? Но няма проблем можем да ги намерим от друг телефон  ще струват 260лв. с 50 лв.труд ,ще ми направи и отстъпка но искрения му съвет е да сменим за още малко пари цялата платка която ще уредим след месец може би.Съгласявам се и след няколко дни се появявам в дюкянчето да си взема телефона.Помолиха ме учтиво да изчакам да го сглобят и донесат от някъде и звъна да го уреди.Получих си телефона видимо същия само с липсващи болтчета-но карай.И после дойде голямата изненада-вътре почти всички части бяха събрани от боклука и набутани вътре-друга камера,батерия със скъсана букса,и др.дори болтове липсваха-бяха го ползвали за донор .Тъй като вечерта не ми вдигна телефона му написах смс с който му честитих частите които е откраднал от телефона ми.На другия вероятно от страх че не знае какво ще направя ми се обади и проведохме дълъг разговор като основния ми въпрос беше защо унищожи телефона ми, а то продължаваше да твърди че ще ми го оправи срещу 300 лв и частите който е заменял са за мое добро за да диагностира проблема ,8 мегапикселовата камера струвала 4 лв а батерията учудващо защо била надута и струвала само 10 лв.а и телефон iphone4S вече струвал 150 долара та за какъв човек го имам аз него.Заявих му че ще направя приключението ми достояние на по широка аудитория,на което ми заяви че ще спре достъпа до форумите на двата му сайта и той като собственик не го интересували клиентите защото бълъците чакали на опашка и това че ще научат за един окраден клиент не може да му навреди.Естествено телефона го отписах защото от него останаха добри панели пълни с несъвместими изгорели части.Прилагам и снимка. Амин за моя айфон 4S  .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Апр 2012, 12:47 
Потребител

Доста поучителна история...Ако се заменят части, то клиентът следва да бъде уведомен и старите да му се върнат?
Все пак, резюмирай колко общо даде за ремонта и телефонът работеше ли при получаването, защото не е много ясно казано?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юни 2012, 22:26 
Потребител

според мене казвам ти го така пусни жалба в защита на потребителя ще останеш доста очарован какво правят там

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Фев 2013, 00:57 
Новобранец

Само как ме е яд... абсолютно същото нещо ми се случи. Само че телефона е Iphone 4. Един месец ме лъжат и разиграват. Били ми загубили номер затова не звъняли, после го били записали грешно уж.. Тея са ебати боклуците нещастни, бягайте надалеч от тях!!!! Занесох телефона, имаше проблем с аудио чипа, обясних им подробно какво що, разбраха всичко ...взеха го и айде чао - викам "дайте ми нещо, с което да покажа че съм оставил телефон при вас". Извадиха ми една визитка надраска някви глупости, сложи печат и хайде, утре щели да ми звъннат. Звъннаха ама 1 месец никви ги няма 2 пъти им звъня, разиграваха ме, накрая викам 1 месец мина, стига толкова. Звъня им - били загубили номера ми иначе уж ми били звъняли. Както и да е, какво направихте ми неставало, трябвало да се смени дънната платка. Реших да не се занимавам с тях, отивам да взема телефона, и се почва - вътре рязали, лепили драскали пълна каша, батерията я срязали насредата (ако е това е моята изобщо). Връща ми го без болтчета отдолу отваряме го, вътре няма един болт завинтен, а тези които бяха там не бяха от айфон... вдигнах им луд скандал, звънях там на някав царвул с 300 зора ми смениха батерията завинтиха там някви болтове и си го взех. И до днес телефона не се включва и не работи. За капак на всичко ми бяха загубили и гевей сима та и с това разправии, страшно некомпетентни идиоти...

Сайта им е - http://gsmservice24.com/ - Бягайте далеч от тез боклуци!!!

Толкова мног ме е яд, но уви...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2013, 11:48 
Новобранец

GSMSERVICE24 ИЗМЗМНИЦИ!!! IPHONE 4S!! Накратко.... 2 месеца разправии..85лева платих...телефона е без звуци в момента. Моля не правете грешката да си оставяте телефоните там!!!!!Няма касови бележки!!!Няма гаранция!!!Лъжат и размотават!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Дек 2013, 12:28 
Новобранец

Съвсем случайно попаднах на въпросната тема и като минал през сервиза да споделя и моя опит.

Всичко започна когато реших да си сменя панела на телефона - HTC Trophy . След Х време успях да счупя конектора за дисплея. Реших да не се занимавам повече и директно да закарам телефона в сервиз.

Попаднах на въпросния в темата . Уговорих се занесох телефона с пълни обяснения и почнах да чакам. Минаха две седмици но отговор нямаше. Звъннах и ми обясниха че работят

Мина още една седмица и пак звъннах. Оказа се че нямат конектор за дисплея (този който счупих) Тъй като не могат да намерят такъв реших аз да намеря. Поръчах нов конектор от чужд сайт и щастлив и доволен след Х време им го нося.

След още седмици пак им звъня - бяха ми загубили телефона. След още няколко седмици телефона беше намерен но дънната платка била заминала. Щели да поръчат нова и дали съм искал да изчакам.

След още време им звъня и им викам какво се случва - телефона не тръгвал . След като им се размрънках ми обясниха че ще поемат част от вината и ми предложиха да ми заменят телефона с друг модел с доплащане.

Та след няколко месеца разправии си купих за 90лв един HTC който продадох на следващата седмица. От цялата работа телефон нямаше а времето ми беше загубено. Поне ме компенсираха.

И още един приятел си занесе телефона там. Запоили му конектора за зареждане накриво и изпотрошили телефона.
Аз нещата си ги обяснявам така : Приемат неща които не могат да свършат и понякога стават гафове. След като осерат телефона се опитват да оправят нещата и става още по зле. В моя случай съм сигурен че при разлепянето на конектора са скъсали и писта.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]