Дата и час: 19 Фев 2018, 04:47

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Motorola Xoom
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2011, 10:40 
Потребител

Мдаа и аз съм още с 3.1, но не ми се руут-ва, заради флашката, чакам 4 но ми се изчака чакането вече. :)
То дори 3.2 не ми дава още, аз къде съм се засилил за 4, сигурно ще дойде като вече ми е писнало.
Ей това е едно от нещата които не харесвам в андроидите, не е като iOS, има ли ъпдей го получават всички едновремено.

didocec дай инфо за този г-образен кабел, че моя е един преходник само и стърчи неудобно надолу.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Дек 2011, 15:15 
Новобранец

didocec дай инфо за този г-образен кабел, че моя е един преходник само и стърчи неудобно надолу.[/quote]

Има го в e-bay, но аз нямам карта за там
затова го купих от един колега от форума.
skype му е papalin4o.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Дек 2011, 09:35 
Потребител

Meрси, поиска ми 12 лева и се отказах. Поръчах си от китайците за 2$.

Обаче вчера някаква проблематика ми се получи.
Както всеки път, отварям about кликвам check for updates за да проверя дали сЛучайно не са благоволили да ни зарадват с някой ъпдейт. Но изкача прозорчето "моля изчакайте" и веднага се скрива, дори не достига до "няма наличен ъпдейт". Викам си брейй какво става тук ... погледнах в мениджъра на приложения и на таба All гледам Updater и Upgrader спрени и с големина 00, все едно ги няма. Опитах се да ги инсталирам наново от системната папка apps но без успех. Знам, че един ресет може да оправи работата, но искам да го избегна поне за сега.
Някакви идеи?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Дек 2011, 18:26 
Новобранец

Здравейте, от няколко дни се радвам на това чудо - страхотно е! Успях да си сложа и навигация от замундата / кракната/ :D Обаче!!! - насичат ми HDтата дори с MX player - ЗАЩО??? Всички пишете че няма проблеми а при мен насичат,звукът си е наред.Моля за помощ!!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Дек 2011, 22:48 
Потребител

Сандвича да е излизал?
И като гледам няма решение на горния ми проблем ... някой да се сеща с какво да ъпдейтвам без да си изгубя наинсталираните неща? Бакъп няма смисъл да правя тъй като може да се запази и проблема.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Дек 2011, 17:46 
VIP
Аватар

Device: LG L7 P700
Device OS: Android
Device OS: SlimBean rel.3
Service provider: Globul
MX Player по подразбиране се опитва да използва хардуерен рендър, ако е налице необходимия видеоускорител. В Zoom има такъв чип, но очевидно поне MX плеър не е оптимизиран за работа с него. Отвори Menu > Preferences и постави "чавка" на опцията "S/W Decoder as default decoder". Поне при моя старичък HTC Dream това решава 100% проблема.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2011, 00:29 
Global moderator
Аватар

Device: X10
acronym написа:
Сандвича да е излизал?
И като гледам няма решение на горния ми проблем ... някой да се сеща с какво да ъпдейтвам без да си изгубя наинсталираните неща? Бакъп няма смисъл да правя тъй като може да се запази и проблема.

Рано е още за сандвича. Иначе 3.2 е наличен за европейските вече.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2011, 00:34 
Новобранец

Horror написа:
acronym написа:
Сандвича да е излизал?

Рано е още за сандвича. Иначе 3.2 е наличен за европейските вече.

Какви са новостите?
А има ли проблеми след ъпдейта,
че при LG-то след ъпдейта има много?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2011, 11:47 
Потребител

Вчера ресетнах за да ми се оправи ъпдейтъра, и успях да ъпдейтна до 3.2. На бързо го прегледах няколко нови приложения има, както и настройка в settings за док станция. Друго не забелязах.
За сега не забелязвам и проблеми.

Иначе, четох в някакъв блог за сандвича, но се оказа, че не е официална и съм се подвел. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2011, 21:30 
Потребител
Аватар

Няма проблем с 3.2. Рутва си се и работи стабилно. Последната версия на MX Video плеъра, като пусна филм, първо се опитва да го пусне с hardware decoding и ако не успее минава на software. Досега нищо не ми е пуснал на HW, но няма проблем с възпроивеждането на всякакви файлове - mpeg, avi, ts, vob с различни енкодинги.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Дек 2011, 10:17 
Потребител

Забелязах проблемче с wallpaper wizardrii. Не признава файловете .nomedia, и ми изкарва няколко стотици папки ... неговата кожа.
Както и някакъв странен бъг с една папка. Преди ресета си бях архивирал скиновете на Вeаutiful Widgets, след което ги разаххивирах и преместих папката на необходимото място (в data), но тя един вид не се премести а се копира, като остана заедно със всички подпапки на скиновете и във всяка по едно jpg файлче с размер 0КБ, та сега не мога да я изтрия по никакъв начин, нито през таблета нито през компа. Ако успея да изтрия някоя от подпапките, то тя се създава отново. Все едно уиджета работи с нея, но тя не се намира в data папката и няма логика. Мисля, че е със сменен атрибут но за да проверя май ми трябва руут.
Направо манджа с грозде.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Дек 2011, 01:23 
Новобранец

Рутнат озвачава лли хакнат иако да - можеби за да не насичат филми таблтр дае хакнат? не смея да го правя.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Яну 2012, 14:36 
Новобранец

Здр

Мога ли да ви помолч да ми помогнете ???
Имама моторола хоом мз 601 и от като е в мен немога да и подкарам 3г то
От виваком е катрата също е от там но нетръгва ????
Андроида и е 3.2 ???
Помогнете! :brick:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Яну 2012, 10:34 
Потребител

А би ли обяснил точно какво правиш и какво се случва.
Аз например нямам никакъв проблем, точно с карта на Виваком, слагам картата рестарирам таблета и ако от настройките не е сложена отметката за това я слагам и готово.
Ако ти е пуснато устройството и сложиш картата няма да ти я открие, да знаеш. Трябва си рестарт. ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Яну 2012, 20:44 
Новобранец

От като имам този таблет нее имал и за момент 3г дава ми че картата я няма каквато и карта да сложа. Ресетвах го какво ли неправих неможе да тръгне. Менюто за мобилна мрежа ми е сиво и неми го отваря.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]