Дата и час: 22 Яну 2018, 22:51

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2011, 01:31 
Новобранец

1.Ако сте с MANGO изтеглете и инсталирайте NODO! Аз си инсталирах тоя ROM:RUU_Schubert_HTC_Europe_1.69.401.01_Radio_5.54.09.21_22.33b.50.10_Signed_SCHUBERT_RELEASE (телефона ми е купен от България)
2. Изтеглете си тази програма: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1195647 и след това си я инсталирайте в телефона.
2.1 Стартирате програмата и стрикно изледвайте изискванията.
2.2 Когато стигнете до стъпката за свързване на телефона 1 си изключете телефона, след това здръжте бутона за намаляване на звука и натиснете бутона за включване на телефона. След няколко секунди на екрана ще се появи прозорец със 3 цвята. После свързвате с USB телефона си с компютъра, под тия 3 те цвята трябва да се появи надпис "USB" това означава че телефона е звързан и можете да продължите да следвате стъпките.
3. Уверете се, че батерията е заредена поне 70%.
4. Изтеглете си DeepShining ROM: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1271118
По този начин си отклютих телефона. Надявам се да съм ви помогнал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2011, 18:04 
Потребител
Аватар

честито. а сега кажи как да отключим няква банка и да вземем малко кеш

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Ное 2011, 20:51 
Новобранец

хаха браво! ще го имам предвид

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Яну 2012, 19:17 
Потребител
Аватар

Device: HTC 10
Здр. след НОДО,ъпдейтна ли се пак до МАНГО,без да слагаш ROMa ръчно?

------------------------------------------->

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Май 2012, 23:17 
Потребител
Аватар

обърнете внимание на това

Цитат:
WARNING TO ALL:
Do NOT use RSPL / HSPL with Mozart 4.XX and other RUU ROMS with MANGO.
All WP7F devices affected: MOZART, GOLD, SCHUBERT, MONDRIAN, SPARK!
It will damage your device. Not a joke

ако SPL-a на телефона ви е над 4.XX не си инсталирайте DFT за да не си прецакате телефона защото подържа само до 3.1.х

за това първо ви трябва ROM за понижаване на SPL-a
това го прочетох в една друга тема и понеже ще е полезно за всички ще го кача и тука
Код за потвърждение:
 Как да разберете вашия SPL
 1 Изключвате телефона
 2 Задържате клавиша за звука надолу и бутона за включване на телефона,докато включи в трицветен режим и изпише serial
 3 Гледате вашата версия на SPL,ако е над 3 правите тази процедура,защото Dft Hspl не работи с spl
4ххххх,5ххххх ,ако е под 3 или 3 правите hspl
 Тоест-ако сте с Mango ром,то тази процедура е за вас
 Как да разбера дали ми е европейски апарата или брандиран към оператор-ако е 16 гб вероятно е азиатска версия и тази процедура не е за вас. Ако отзад на гърба пише някой оператор от европейските включително Tmobile-тази процедура е за вас.

Важно!!! Вашият апарат няма да позволи инсталация на рома на Ансар,ако не е европейска версия.
 Лично тествах с HTC HD7 Asia 16gb рома за европейската версия на Ансар и телефона започна инсталация стигна до 1 процент и изписа,че рома не е за моята версия телефон рестартира се и си зареди операционната система нормално. Тоест това не Brick вашият телефон.

1 Инсталирате ром за понижаване на Spl -Eu rom на Ansar -това е сервизен ром.Той служи само за понижение на spl,но не е истински ром. След него инсталирате истински ром!!!(Aко не инсталирате нормален ром върху този апарата ви ще остане работещ без проблеми,но няма да можете да направите HSPL.)
 2 инсталирате shiped eu rom със Spl не по-голям 1.30 след като сте инсталирали рома на Ansar.
 3 Сега отваряте DFT HSPL и виждате 2 файла (lunch,install)първо пускате lunch следвате стъпките избирате Spl 1.30 телефона се рестартира в Rspl режим,после пускате install следвате стъпките избирате hspl 1.32 давате ок и вече имате напълно хакнат телефон.

линк: ром на Аnsar
[SLSPL]Mozart HTC_Europe Stock Limited SPL ROM to downgrade 5.xx Bootloader by ansar - xda-developers ([Only registered and activated users can see links])

Линк: еu shiped rom spl 1.30
 RUU_Mozart_HTC_Europe_1.30.exe (218,74 MB) - uploaded.to ([Only registered and activated users can see links])

линк: DFT HSPL
 [DFT][Updated!#3] HSPL / RSPL for HTC WP7 First Generation - xda-developers ([Only registered and activated users can see links])

линк: nextgen rom(custum rom)
 [Nextgen+ ROM] - [28-Mar/v3.1] - [Tango] - [FullUnlock] - [Very Fast] - [MultiLang] - xda-developers ([Only registered and activated users can see links])

Важно!!! За всички HTC Европейска версия с Windows phone 7,5 Mango от 1 генерация- в раздела на вашият модел HTC в XDA има ром за понижаване на Spl и shiped rom.Стъпките са едно към едно същите,но със ромове за вашия модел HTC.

също така вижте и тази тема

http://ok-interesting.blogspot.com/2012 ... -nodo.html

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Дек 2012, 16:39 
Новобранец

моят телефон е Samsung Omnia W с кодово име GT-i8350 и е също с Windows Phone 7.5 с Mango и ми го донесоха от Италия и е Vodafone брандиран и още при стартирането си ми излиза водафонското лого, както и вътре в приложенията вградени в телефона ми излизат някви водафонски техни приложения, които винаги след хард ресет деинсталирам. За това въпроса ми е тази процедура освен при htc-тата възможна ли е и при други телефони, както в случая конкретно за моя?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2013, 10:39 
Новобранец

Здравей.Имам НТС Тrophy с последния Wp 7.8 .Версията на spl е 5......Бих ли могъл да го отключа моля приятели за помощ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2013, 15:27 
Потребител

Device: HTC HD7
Device OS: Windows Phone 7
Ако е европейска версия телефона сваляш този ром от тук http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1417849 това е ром който ти позволява да инсталираш някой от първите ромове(7004 7008)които са с версия на бутлодер 1.х.х 2.х.х 3.1.х След това правиш това http://www.wphonebg.com/viewtopic.php?f=6&t=504 И след всичко това си инсталираш отключен къстам ром този е версия 7.8 http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1523976

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2013, 17:41 
Новобранец

Na ROMupdateutility mi stiga na 1 % i spira i mi dava eror seki pyt

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]