Дата и час: 21 Май 2018, 10:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: HTC SIM PROBLEM
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2011, 15:37 
Потребител

Момчета много бих бил благодарен ако някой сподели защо телефона ми не изкарва телефонните абонати от сим картата иначе мога да звъня и д аме търсят а като си сложа картата на друг телефон си излизат просто тук не ги намира..Помагайте моля! С андроид 2.2.2 съм HTC HD2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Авг 2011, 11:30 
Потребител

Помагайте бе хора. Имам hd7 от Глобул. Инсталирах му ром 7004 Правя всичко което е описано по отключването, но не става. Ъпдейтнах до 7008 и пак нищо не става. Дава, че не съм се конекнал. Сега го ъпдейтнах до 7392, че ми писна. Между другото да инсталирам ли някой по нов ром или да си остана с този.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2011, 21:58 
Потребител

искам да си сложа навигацията но първо трябва да го отключа, а незнам какъв ROM да избера.Как да разбера кои съответства на моя телефон

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2011, 10:11 
Потребител

Device: HTC HD7
Device OS: Windows Phone 7
ако дадеш повече информация за модела и софтуера на телефона може и да помогнем

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2011, 17:55 
Новобранец

Привет на всички.От доста време чета този форум но днес се регистрирах.Та..... въпросът ми е следният: преди няколко дни сестра ми,ми донесе HTC HD7 от USA има ли варянт в които аз сам мога да го разкодирам така че да работи с БГ операторите?Данните са следните:
OS version 7.0.7004.0
Firmware revision number:2250.09.12001.513
Hardware revision number:0002
Radio software version:5.51.09.11a_22.31.50.09U
Radio hardware version:A.12.0.D4
Bootable version 1.20.2250.0(111584)
Chip SOC version 2.2.5.0
Бих бил безкрайно благодарен ако някои ми даде инструкция за разкодирането.
Благодаря предварително.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2011, 19:17 
Потребител

Device: HTC HD7
Device OS: Windows Phone 7
С тази версия на софтуера може спокойно да го отключиш.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2011, 19:50 
Новобранец

angel74 написа:
С тази версия на софтуера може спокойно да го отключиш.

Би ли ми обяснил стъпка по стъпка как става.От къде кое да сваля и след това как се инсталират разните работи.
Благодаря предварително.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Фев 2012, 22:57 
Новобранец

angel74 написа:
Това важи за всички HTC телефони но трябва да се намери софтуера за определеният модел HTC

Здравей!
Разбрах,че сте помогнали на едно момче да отключи телефонът си HTC HD7 , аз също имам такъв и бих ви бил много благодарен ако ми помогнете да го откюча!! За съжаление телефонът го имам едва от 4 дни и всичко в него ми е тъмна индия.Разбрах от форуми ,че ако отключа телефонът ще мога да си свалям по хубави приложения за него !! Та ако имате желание да ми помогните и да ми обясните горедоло за какво става въпрос ще ви бъда адски много благодарен. моят SKYPE e: hurricane_09 ако ви е удобно намерете ме или ми напишете вашият за да мога да ви добавя и там да ми обясните как да процедирам. Надявамсе несъм бил много нахален :) просто видях тук във форумът ,че ви хвалят и ,че сте помогнали и реших да ви помоля и аз !!
Благодатя ви предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Апр 2012, 17:03 
Новобранец

След 4 месеца всички отключени телефони с ChevronWP7 ще бъдат заключени
Написана от Admin Петък, 13 Април 2012 22:06

Изглежда експериментът за предоставяне на евтин developer unlock за Windows Phone приключва. ChevronWP7 спира работа, а всички отключени телефони с него ще бъдат автоматично заключени след 120 дни, считано от 13 Април 2012.

След продажбата на токени за отключване на стойност $ 90 000 само за 2 месеца от Ноември миналата година, екипът на ChevronWP7 прекрати всички по-нататъшни продажби през януари, а причините не бяха много ясни.

Цената на услугата беше 9 долара, а целта й беше да осигури на желаещите да създават приложения за WP достъпен начин да тестват написания софтуер - все пак другият начин включва плащане на 99 долара за включване в програмата за разработчици App Hub на Microsoft. Скоро след старта наличните 10 000 ключа бяха изчерпани и вече е ясно, че повече няма да има. Според ChevronWP7 Labs услугата не е успяла да изпълни очакванията, тъй като повечето потребители не са отключвали телефоните си, за да разработват приложения.

Това не трябва да изненадва - всеки разработчик, който сериозно желае да разработва приложения за Marketplace без проблем би платил както $9 долара, така и $99.

В рамките на 120 дни отключените телефони чрез ChevronWP7 Labs ще бъдат отново заключени. Добрата новина е че всички потребители, които са купили токен, имат възможност за ъпгрейд за едногодишно членство в Microsoft App Hub като това им позволява да останат отключени за 12 месеца.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]