Дата и час: 20 Яну 2018, 02:30

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 03 Май 2011, 08:50 
Потребител

bace_go6o написа:
Привет на всички.
Днес цял ден седя на скапания лаптоп и разглеждам някакви форуми, сайтове, допитвам се до приятели .. докато не попаднах на този чудесен форум, в който доста хора (както виждам) имат проблеми с новата мобилна операционна система от Мicrosoft, и виждам, че доста от вас са си решили проблемите. Та да споделя и своите въпроси. Преди няколко дни си закупих HTC HD7, както всички знаем той е със WP7. Ще мина направо на въпросите ми, ще се опитам да ги задам по най-простия начин: първо искам да знам дали заради въпросното unlock-ване не мога да свалям приложения от marketplace-a (независимо дали са free или платени), също заради него ли не ми бачка както трябва приложението maps, как да си сложа накоя mp3-ка да ми свири за повикване и на края, но не на последно място - след като се отключи телефонът и приложенията тръгнат ( ако това е проблема ми ), след като инсталирам приложението на Youtube ще е ли възможно да се гледат клиповете без някакъв flash player, щото както знаем за WP7 все още "любезните ни" представители от Microsoft не са се трогнали да помолят Adobe да създадат преди да пуснат на пазара новата си операционна система.
Иначе обясненията за unlock-ването ми се струват като тъмна индия и най-вероятно и аз ще запитам за скайпа на някой, даже ако има Софиянци или Дупничани можем да се видим лично.
Е това е за сега от мен, всичко най .. :)

Unlock-ването няма общо с това, дали можеш да сваляш от marketplace-a. Аз си свалях преди да го отключа - свалям и сега! За да си сложиш мр3 за рингтон телефона трябва да ти е отключен ( и аз доста си поиграх де..:) YouTube можеш да си гледаш без значение дали си го отключил или не . А за skype и мен ме боли ! Та така! Честито!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Май 2011, 10:58 
Потребител
Аватар

narkoman написа:
bace_go6o написа:
Привет на всички.
Днес цял ден седя на скапания лаптоп и разглеждам някакви форуми, сайтове, допитвам се до приятели .. докато не попаднах на този чудесен форум, в който доста хора (както виждам) имат проблеми с новата мобилна операционна система от Мicrosoft, и виждам, че доста от вас са си решили проблемите. Та да споделя и своите въпроси. Преди няколко дни си закупих HTC HD7, както всички знаем той е със WP7. Ще мина направо на въпросите ми, ще се опитам да ги задам по най-простия начин: първо искам да знам дали заради въпросното unlock-ване не мога да свалям приложения от marketplace-a (независимо дали са free или платени), също заради него ли не ми бачка както трябва приложението maps, как да си сложа накоя mp3-ка да ми свири за повикване и на края, но не на последно място - след като се отключи телефонът и приложенията тръгнат ( ако това е проблема ми ), след като инсталирам приложението на Youtube ще е ли възможно да се гледат клиповете без някакъв flash player, щото както знаем за WP7 все още "любезните ни" представители от Microsoft не са се трогнали да помолят Adobe да създадат преди да пуснат на пазара новата си операционна система.
Иначе обясненията за unlock-ването ми се струват като тъмна индия и най-вероятно и аз ще запитам за скайпа на някой, даже ако има Софиянци или Дупничани можем да се видим лично.
Е това е за сега от мен, всичко най .. :)

Unlock-ването няма общо с това, дали можеш да сваляш от marketplace-a. Аз си свалях преди да го отключа - свалям и сега! За да си сложиш мр3 за рингтон телефона трябва да ти е отключен ( и аз доста си поиграх де..:) YouTube можеш да си гледаш без значение дали си го отключил или не . А за skype и мен ме боли ! Та така! Честито!

Добре де, това ми прозвуча окуражаващо, но ето в момента се опитвам да instal приложението YouTube на Mircosoft Corporation ( виждам, че има и на HTC), но след като натисна instal и след известно зареждане ми изписва: Cant get this info right now. Check back in a little while. И ми го показва за всяко друго приложение, независимо колко пъти пробвам да го направя. Също така като отворя marketplace-а, долу в левия ъгъл ми стоят 6 ъпдейта, като река да ги update all ми изписва: Oops! You need to set up yout accounts from a computer. To join Xbox LIVE, sing in to Xbox.com with yout Win. Live ID. To purchase from Marketplace, set up an account by signing in to the Zune software with your Win. Live ID.
Какво ще кажеш по случая .. Tnx предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Май 2011, 12:42 
Потребител

Device: HTC HD7
Device OS: Windows Phone 7
Прочети това http://winphone.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=17 и това http://winphone.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=15 ако не си го направил в началото го направи сега и трябва да се оправят нещата

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Май 2011, 14:10 
Потребител
Аватар

14:10: Епаааа благодаря много, ще го погледна после, че в момента съм зает.. И дано се получи :hey:

16:25: Всичко проработи, благодаря ти много пич. :bow:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Май 2011, 12:04 
Потребител

Днес ъпдейтнах до версия 7392 без проблем телефона си остана отключен.Единствено тези които са използвали- chevron updater-за да ъпдейтнат до 7390 NODO а не през зуна те ще имат проблем с версия 7392 и последващите ъпдейти

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Май 2011, 13:41 
Новобранец

Четох че за такива като нас,които сме ъпдейтнали по друг начин също ще има решение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Май 2011, 21:52 
Потребител

angel74 написа:
Днес ъпдейтнах до версия 7392 без проблем телефона си остана отключен.Единствено тези които са използвали- chevron updater-за да ъпдейтнат до 7390 NODO а не през зуна те ще имат проблем с версия 7392 и последващите ъпдейти

Значи ако съм ънлокнал без NODO мога да си ъпдейтна до 7392 без проблеми така ли ?
Като чета коментарите как след последният ъпдейт не може да се ънлокне не смея да го пусна :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Май 2011, 17:01 
Потребител
Аватар

Съжалявам за офтопика .. но искам да попитам как се изключва речника когато се пишат съобщения ?
П.С. .. Искам да попитам ако някои има HTC HD7 колко време му държи батерията когато си играе с него, и когато не спира да си играе с него. Благодаря предварително.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Май 2011, 20:05 
Потребител

Здравейте аз току що се сдобих с HTC HD 7 16 ГБ от щатите е внос.Направих всички както е описано в първия пост но когато дам unlock от ChevronWP7.exe - то crash-ва и спира до там.

Телефона ми е отключен да ползва всякакъв оператор,пин няма, сертификата е инсталиран ,zune ,Microsoft windows phone 7 developer tools но не се получава.

Къде се слага този драйвер ? да не е от него проблема ? линка към обяснението е невалиден.

Операционната ми система е Win 7 / 64 бита.

Малко помощ ще ми дойде добре ... благодаря предварително.

:bravo:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Май 2011, 12:23 
Потребител

Ако си със софтуер 7390 НО-ДО не можеш да го отключиш.Чети тук http://winphone.bg/forum/viewtopic.php?f=9&t=8

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Май 2011, 12:54 
Потребител

Добре де можеш ли да обясниш какво трябва да направя ... мерси предварително ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Май 2011, 13:23 
Потребител

Ако си с 7390 или 7392 няма отключване за сега ,трябва да сложиш 7004 или 7008 с тях става отключване то

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Май 2011, 13:26 
Потребител

може ли да ме добавиш в скайп ,zhelev81 ми е ника ,нов сам и не мога да се оправя сам ,ако може да ми помогнеш .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Май 2011, 14:04 
Потребител
Аватар

Добре де, кой ще ме намери по skype:bace_go6o_m1 за да ми помогне да си отключа и моята багия! Не мога да се оправя сам, имам нужда от помощ, черпавам бири за помощта :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Май 2011, 14:09 
Потребител

прочети това :

viewtopic.php?f=82&t=47398

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]