Дата и час: 21 Май 2018, 10:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 82 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2011, 23:21 
Новобранец

Device: gigabyte gsmart s1205
Здравейте. Има следния проблем-инсталирах си евмулатор, намери ми играта, тръгва, но не рабори тъчскрийна. Реално не мога да управлявам играта. Имам сано три хардуерни бутона и само единия ми разпонава само единия като ОК. Липсва ли ми нещо на телефона. Имам същия проблем с друга игра Age of epariesIII(ne e jar).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Яну 2011, 16:59 
VIP
Аватар

Device: LG L7 P700
Device OS: Android
Device OS: SlimBean rel.3
Service provider: Globul
ravia написа:
Здравейте. Има следния проблем-инсталирах си евмулатор, намери ми играта, тръгва, но не рабори тъчскрийна. Реално не мога да управлявам играта. Имам сано три хардуерни бутона и само единия ми разпонава само единия като ОК. Липсва ли ми нещо на телефона. Имам същия проблем с друга игра Age of epariesIII(ne e jar).

Кой телефон? Коя версия на кой емулатор? Коя игра? Age of Empires III за покет и да НЕ Е JAVA?!? Моля те уточни ВСИЧКО това, иначе ще трябва да хвърляме боб, изсушени риби кости или вътрешности на петел :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Яну 2011, 20:00 
Новобранец

Device: gigabyte gsmart s1205
В профила ми пише цялата информация за телефона. Емулатора е Esmertec JBed 20081113.2.1 QVGA. Играта е за покет, но явно не е за тъч, защото пуснах Age III от твоя списък на първата страница и тръгна без проблем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Яну 2011, 14:16 
VIP
Аватар

Device: LG L7 P700
Device OS: Android
Device OS: SlimBean rel.3
Service provider: Globul
ravia написа:
В профила ми пише цялата информация за телефона. Емулатора е Esmertec JBed 20081113.2.1 QVGA. Играта е за покет, но явно не е за тъч, защото пуснах Age III от твоя списък на първата страница и тръгна без проблем.

Проверих - при мен всичко тръгна без проблеми и именно с тъч управление. Версията на емулатора е точно същата - Esmertec JBed 20081113.2.1 QVGA, а JAVA файлът е AoE_III_AsianDynasties_ml_se_m600.jar (за контрол - размерът му е 544055 байта).

Вероятно емулаторът има някакъв проблем с нещо, специфично за твоя, малко нестандартен телефон. Да повторя - при мен на QTEK 9090/Blue Angel всичко е ОК.

ДОПЪЛНЕНО: Сега погледнах, че съм с WM6.1 Pro (build 21056.1.6.9). Не съм сигурен, доколко това може да има значение за работоспособността на емулатора, но все пак е нещо различно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Яну 2011, 20:08 
Потребител

Device: Samsung Galaxy Nexus
Device OS: Android JellyBeen 4.1.1
niakoi igri ne mogat da trugnat s poslednata versia [crash test- zabiva dokato zarejda]... A tezi koito ne sa .jar kak se instalirat???

sry che pisha taka ama neshto mi se bugna bulgarskia...

Последна промяна TTooNN на 01 Май 2011, 23:20, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Яну 2011, 18:29 
Потребител
Аватар

Device: iPhone 3gs + Iphone 2g
Device OS: iPhone OS
Norman написа:
ravia написа:

Проверих - при мен всичко тръгна без проблеми и именно с тъч управление. Версията на емулатора е точно същата - Esmertec JBed 20081113.2.1 QVGA, а JAVA файлът е AoE_III_AsianDynasties_ml_se_m600.jar (за контрол - размерът му е 544055 байта).

Вероятно емулаторът има някакъв проблем с нещо, специфично за твоя, малко нестандартен телефон. Да повторя - при мен на QTEK 9090/Blue Angel всичко е ОК.

ДОПЪЛНЕНО: Сега погледнах, че съм с WM6.1 Pro (build 21056.1.6.9). Не съм сигурен, доколко това може да има значение за работоспособността на емулатора, но все пак е нещо различно.

Възможно е заради интересния 240 x 400 pixels екран , да се получават разминавания .
HTC P6300 - HTC Panda със WM 5 (билд 15673 ....) тоже всичко е ОК.
Това ме навежда на мисълта че няма значение от WM версията.
А за тази игрица Gangstar: West Coast Hustle , я разцъках самоче на Iфона . Защото не я открих
за друг дивайс.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Апр 2011, 19:45 
Новобранец

Здравейте :D Аз съм с HTC HD 2 инсталирах си Jbed стартирах си доста игри специално тези за sony erricson experia 480x800 но има някои които ми казва да си задам landscape mode като си отворя клавиатурата за да тръгнат хаха а аз нямам такава. А някои, сами си завъртат екрана (AVATAR) и си тръгват но примерно earthworm jim и др. не могат и каквото и да натискам не става и въобще не отчита дори да завъртя телефона. На някой случвало ли му се е ?

Ще ми препоръчате ли и някои HD игри за HTC HD 2 :)

Благодаря предварително :wink:

И за ъплоадера БОГ ДА ТЕ ПОЖИВИ :amin:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 82 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]