Дата и час: 24 Сеп 2017, 22:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ZTE Blade 3 проблем
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2014, 01:16 
Новобранец

Здравейте,проблема ми е следния наскоро си взех на изплащане от mtel ZTE Blade 3 онзи ден му сложих глобулска карта и не знаех че е кодиран само към mtel.Сложих картата и ми излезе да въведа някакъв код пробвах някакви произволни после търсих из интернет нищо не открих след това се опитах да руутна телефона и да му ъпгрейдна по нова версия на android направих го но пак не стана и накрая вече му върнах другата карта но вече го бях блокирал и сега каквато и карта да сложа не мога да подкарам телефона с нея иначе без нея си работи отлично даже му върнах софтуера и състоянието дето си беше така както съм го купил.Говорих с оператор и ми каза че в такъв случай му отпада гаранцията или не му важи и ще трябва да го отнеса да ми го правят срещу някаква сума пари а в момента съм малко зле със финансите. моля някой ако може да се опита да ми помогне ще му бъда много благодарен.Сега каквато и карта да сложа ми излиза следното http://prikachi.com/images.php?images/764/7460764B.png и каквото и да въвеждам нищо не става дори и ок не ми дава да натисна!!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: ZTE Blade 3 проблем
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2014, 11:25 
Global moderator

Device: Samsung Galaxy Note2
Device OS: Android
Service provider: Мтел
В интернет ще намериш телефони на сервизи за разкодиране на ZTE Blade 3. Вземат около 20-30 лв. Няма оправия с тези телефони. Трябвало е да изчакаш да ти изтече договора или да платиш неустойка и да накараш оператора да ти го оключи.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: ZTE Blade 3 проблем
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2014, 20:30 
Новобранец

Не знам на мен ми искаха 50 лева за разкодиране а на друго място 40 което ми се струва много и за сега нямам възможност и ще си ми седи така телефона нищо не мога да направя..

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]