Дата и час: 16 Яну 2018, 16:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Galaxy S3 от чужбина!
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2013, 23:17 
Новобранец

Здравейте,
имам нужда от съвет.
Искам въпросният телефон ,но нямам 500лв. Един познат каза ,че може да ми донесе от германия за 300лв. ,но естествено щял да бъде заключен.Лесно ли се отключва и има ли вероятност да не може да се отключи?Като цяло голям ли е рискът и има ли смисъл да купувам такъв телефон?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Авг 2013, 11:51 
VIP
Аватар

Device: LG L7 P700
Device OS: Android
Device OS: SlimBean rel.3
Service provider: Globul
Лично мнение - не си заслужава. Рисковете да не може да са отключи не са големи, но все пак ги има. Вторият проблем е, че отключването е добре да се направи от човек, който знае какво върши, което може да ти струва още пари. Третият - че получаваш стока, която не си видял лично. Ако се ориентирам правилно, след като веднъж си го поръчал, това означава, че хубав или лош - ще трябва да го вземеш.

Съветът ми е да събереш още малко пари (до около 400 лева) се разровиш например в prodavalnik-а - там излизат добри предложения, особено за спешни продажби от хора, които бързо им трябва кеш. Телефоните са си отключени, при получаване по ЕКОНТ можеш да огледаш всичко, да пробваш и евентуално - да откажеш покупката и т.н. Поне половината продажби пък са на устройства с остатъчна гаранция, което е сериозен плюс.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Авг 2013, 12:01 
Новобранец

Има логика в това което казваш, но когато няма кинти - няма.Ще продам адванса си и имам там едни 100 лв. и ще поема риска и така...Мерси за хубавия отговор.
Иначе няма да съм задължен да взема телефона,защото той принципно си вкарва и няма да е специално заради мен.Поне ако е зле много ще мога да откажа.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]