Дата и час: 17 Яну 2018, 02:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2011, 22:38 
Потребител

Device: win32
да ама AT&T са махнали тази опция от менюто!Кофти работа :brick: :brick: :brick: (става дума за моторола бакфлип)Няма я опцията за премахване на отметка за нелицензирани програми!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2011, 14:23 
Потребител
Аватар

Device: Sony Ericsson Xperia neo
Device OS: Android 2.3 (Gingerbread)
Появи се следният проблем с CoPilot при мен. Когато тръгна да въвеждам адрес започва да повтаря всяка изписана буква по няколко пъти и дефакто нищо не мога да изпиша правилно. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2011, 00:28 
Потребител
Аватар

Инсталирах програмата но не ми дава да свалям карти,, та някой да има линк с БГ карта ??

GALAXY S5
IGO Pimo
NOKIA N900
Sygic

http://www.vbox7.com/play:2e3dc271

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2011, 12:26 
Новобранец

Ramirez написа:
Появи се следният проблем с CoPilot при мен. Когато тръгна да въвеждам адрес започва да повтаря всяка изписана буква по няколко пъти и дефакто нищо не мога да изпиша правилно. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Писано е вече за този проблем. Решението е повече търпение, докато запишеш каквото искаш :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Окт 2011, 12:49 
Потребител

Да, за съжаление картата на България вече е изчезнала от сърверите и не може да се сваля; наложи се да свалям картата на целия регион Балкани

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 15:04 
Новобранец

Здравейте,

Инсталирам на Samsung Ace Galaxy Mini с Андроид. Направих всичко, но не ме пита нито коя карта искам да сваля, нито някъде можех да избера метрични.
Инсталира я и след това ме пита кой език да избера. Като избера какъвто и да е език ми изписва "error downloading files". Какво да правя?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 16:10 
VIP
Аватар

Device: LG L7 P700
Device OS: Android
Device OS: SlimBean rel.3
Service provider: Globul
JoeBonano написа:
Здравейте,

Инсталирам на Samsung Ace Galaxy Mini с Андроид. Направих всичко, но не ме пита нито коя карта искам да сваля, нито някъде можех да избера метрични.
Инсталира я и след това ме пита кой език да избера. Като избера какъвто и да е език ми изписва "error downloading files". Какво да правя?

Все пак, да попитам - 100% ли е сигурно, че в този момент имаш връзка към Интернет? При мен, на HTC Dream, нямах проблеми с инсталацията и свалянето на карти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 17:55 
Новобранец

Norman написа:
JoeBonano написа:
Здравейте,

Все пак, да попитам - 100% ли е сигурно, че в този момент имаш връзка към Интернет? При мен, на HTC Dream, нямах проблеми с инсталацията и свалянето на карти.

Да, разбира се. Имам и WIFI i 3g. Междувременно успях да инсталирам, но сега пък има друг проблем. След като стартирам програмата ме пита, дали искам да стартирам GPS-a, аз го стартирам и след това долу в дясно ми изписва Няма GPS сигнал? Какво да направя, за да има?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 18:10 
VIP
Аватар

Преди да се заровиш в настройките на навигационната програма, първо провери, дали GPS-а поначало работи коректно. Препоръчвам ти да си свалиш от маркета безплатната програмка GPS Status - ЦЪК - тя сама те води из менютата на телефона, докато GPS-ът тръгне.

ДОПЪЛНЕНО: Ако ползваш GPS-а за първи път, или пък не е бил включван от доста време, то му трябва доста дълъг период за така наречения "cold start" - време, през което намира и идентифицира сателитите. За коректна работа пък му трябват поне три сателита, така че чакането може да продължи в този случай и 10-15 минути.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 18:39 
Новобранец

Ами телефона е нов. Изтеглих програмата и според нея gps-а работи. До момента Copilot се върза само веднъж и то само за един сателит.
Да не би да трябва да се вкарат някакви настройки за сателитите?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 19:34 
VIP
Аватар

JoeBonano написа:
Ами телефона е нов. Изтеглих програмата и според нея gps-а работи. До момента Copilot се върза само веднъж и то само за един сателит.
Да не би да трябва да се вкарат някакви настройки за сателитите?

Щом е излязъл един, ще излязат и останалите. Разбира се, трябва и да си на място с добра "видимост" - често ако GPS-ът е в апартамент или къща или дори е сравнително леко "засенчен" от балкон или стена, прихващането на повече сателити става проблем.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Окт 2011, 10:50 
Новобранец

Здравей,

Всичко е ок. След като инсталирах GPS Status и излязох от вкъщи и стартирах наново CoPilot си намери сателитите (м/у 6 и 8) и всичко е ок. Благодаря много за съвета. Поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 11:13 
Потребител

SE Arc работи много добре. Опитвам обаче да сваля и други карти ( в случая - Сърбия) и от екрана за сваляне ме връща в началния. Някакви идеи?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2011, 02:16 
Новобранец

desodanov написа:
SE Arc работи много добре. Опитвам обаче да сваля и други карти ( в случая - Сърбия) и от екрана за сваляне ме връща в началния. Някакви идеи?
Опитай да свалиш общата на Балканите - доскоро можеше да се сваля, след като само българската стана недостъпна..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2011, 02:19 
Новобранец

За колегите, които като мен имат проблем с въвеждането на текст (поради повтарянето) - вкарваш буква, бекспейс, буква, бекспейс и т.н. ...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 87 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]