Дата и час: 24 Фев 2018, 18:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 15:52 
Потребител
Аватар

Device: Samsung Galaxy Note 2
Device OS: Android
Service provider: M-tel
Имате ли идея какво представлява BlackBerry ? Как се използва ? И какво представява изобщо това нещо ?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 17:12 
Потребител
Аватар

Черни боровинки!Яде се,може и под формата на сладко!Изобщо е вид храст,който дава плодове! :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 17:22 
Global moderator
Аватар

Device: X10
Щом дефинираш въпроса така, значи устройството определено не е за теб, ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 17:54 
Потребител
Аватар

wallace написа:
Щом дефинираш въпроса така, значи устройството определено не е за теб, ;)

:lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 18:34 
Потребител

4XL написа:
Имате ли идея какво представлява BlackBerry ? Как се използва ? И какво представява изобщо това нещо ?

Ползвам блекбъри като втори телефон от средата на 2006. В него има ДАТА СИМ която няма достъп до гласови услуги но има достъп до всичко друго - нет, СМС, ММС.

Лично мнение - перфектно за мейл клиент при условие че имаш Блекбъри Сървър на корпоративния мейл сървър. Ползвам го и с гмейла си през ПОП3 и също съм с добри впечатления.

Втория плюс който се сещам е добрия стендбай в сравнение с покетите - поне двойно по рядко го зареждам.

Оттам нататък всичко е трагедия на фона на един Qtek S100 за 200 лева.

Мултимедията куца тотално, допълнителните програми също не впечатляват. С 2 думи за първи телефон - никога. По добре си вземи един К750 или една 6630.

П.П. Ползвал съм 8700 и 8100. Играх си с 8310 но с изключение на ГПС е същата като 8100.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 19:07 
Потребител
Аватар

iavorski написа:
4XL написа:

Ползвам блекбъри като втори телефон от средата на 2006. В него има ДАТА СИМ която няма достъп до гласови услуги но има достъп до всичко друго - нет, СМС, ММС.

Лично мнение - перфектно за мейл клиент при условие че имаш Блекбъри Сървър на корпоративния мейл сървър. Ползвам го и с гмейла си през ПОП3 и също съм с добри впечатления.

Втория плюс който се сещам е добрия стендбай в сравнение с покетите - поне двойно по рядко го зареждам.

Оттам нататък всичко е трагедия на фона на един Qtek S100 за 200 лева.

Мултимедията куца тотално, допълнителните програми също не впечатляват. С 2 думи за първи телефон - никога. По добре си вземи един К750 или една 6630.

П.П. Ползвал съм 8700 и 8100. Играх си с 8310 но с изключение на ГПС е същата като 8100.

Балгодаря - май ме разколеба .

п.с Останалите паляци много сте забавни сигурно не е лесно цял живот да карате на ножки .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 19:28 
Потребител

Да не забравя - 8100 Пеарл не еб..ва да работи с стандартен 2,5-->3,5мм преходник и нормални слушалки. А хендсфрито от комплекта не е върха на аудиотехниката. Така че и за МР3 плеър sucks!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 23:59 
Потребител
Аватар

Трудно ще ми е да ти кажа защо да си го купиш, но виииииж ... защо за не си го купиш...хихи...вече почти стана ясно. :lol: Понякога чак ме е яд като ги продавам на хората, особено перлите

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2010, 23:52 
Потребител
Аватар

scarflex написа:
Черни боровинки!Яде се,може и под формата на сладко!Изобщо е вид храст,който дава плодове! :lol:

КЪПИНИ не Боровинки :) И аз така бях заблуден :) Blueberry e боровинки :fly:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2010, 00:51 
Потребител
Аватар

dualm написа:
scarflex написа:

КЪПИНИ не Боровинки :) И аз така бях заблуден :) Blueberry e боровинки :fly:

Ти възкреси тема от март 2008 боже откога съм във форума .....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010, 16:26 
Новобранец

Device: Curve 8520
Здрвейте
Blackerry е бизнес телефон по пронцип. Вече много хора го ползват за интернет, ББ чат и фейсбук. Аз живея в Англия и тук тинеиджърите са запалени по него. И аз имам ББ но не на договор и пак си имам ББ чат и бсички ББ интернет услуги. На мен повече ми трябва за нет и да имам контакт със много хора по всяко време.

Ти си прецени дали ББ ти трябва

p.s Българският ми може да не е коректен защото не съм писал на него от 9 години.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Фев 2011, 00:04 
Потребител

iavorski написа:
4XL написа:

... Ползвам го и с гмейла си през ПОП3 и също съм с добри впечатления.

... Втория плюс който се сещам е добрия стендбай в сравнение с покетите - поне двойно по рядко го зареждам.

До тук според мен с нищо не успява едно BB да изпъкне пред една Е71 да речем ...

P.S. Май и за ще възродя темата, но преди време и аз се намирах пред подобен въпрос като този на автора :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Фев 2011, 01:32 
Потребител
Аватар

То май доста хора са се чудили -аджеба за какво се ползва основно блекберито?
Без да съм имал такъв тел. след четене и сравнение в официалния им сайт и отзиви стигнах до извода -че изпъква пред Е серията на нокиа основно с услугите които колегите по-горе са изброили и по точно сигурноста със криптирането на своите услуги.
С две думи ако не му ползваш бизнес функцийте и не си на план с блекбери то му се губи смисъла при закупуването -а като гледам като цена не са и хич евтини за нов апарат.
Освен меседжъра, перфектния и-мейл клиент общо взето на повечето макар и второстепенни неща отстъпва на Е серията -камера, GPS навигация и др. На практика въпреки че от 2-3год. апаратите са с вграден гпс -то няма все още нито една читава навигация за Европа, само оффлайн карти основно и тулове.

Nokia E90 Communicator + ExtGPS + Garmin mobile PC + Sygic DRIVE_XP_RC12 + IGO 8.3PC

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Фев 2011, 15:40 
Потребител

Нокия също си имат e-mail клиент, но лично според мен има доста неща да се оправят около него.
Нямал съм ВВ и не познавам e-mail клиент-а, но доста го хвалят така че явно е добър. А месинджъра не го познавам, не знам дори за какво става въпрос.
Не ми се налага чак толкова често да си ползвам пощите, а когато се наложи в повечето случаи имам интернет по кабела или wifi.
Да си призная Bold 9000 не ми излиза от главата откакто се появи на пазара :D Всеки път обаче когато аха да се реша да го взема веднага го сравнявам с Е71 или Е72 и не успявам да открия нещо, което много да наклони везните за ВВ-то :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Фев 2011, 02:50 
Потребител
Аватар

fcbayern написа:
Нокия също си имат e-mail клиент, но лично според мен има доста неща да се оправят около него.
Нямал съм ВВ и не познавам e-mail клиент-а, но доста го хвалят така че явно е добър. А месинджъра не го познавам, не знам дори за какво става въпрос.
Не ми се налага чак толкова често да си ползвам пощите, а когато се наложи в повечето случаи имам интернет по кабела или wifi.
Да си призная Bold 9000 не ми излиза от главата откакто се появи на пазара :D Всеки път обаче когато аха да се реша да го взема веднага го сравнявам с Е71 или Е72 и не успявам да открия нещо, което много да наклони везните за ВВ-то :D

Ами и аз това казвам -ако е само за бизнес и се държи на сигурността то берито ще е по добрия вариант. За друго-то Нокиа.

Nokia E90 Communicator + ExtGPS + Garmin mobile PC + Sygic DRIVE_XP_RC12 + IGO 8.3PC

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]