Дата и час: 19 Ное 2017, 16:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2017, 07:38 
Потребител

Привет Банда, не бях влизал тук от няколко години и сега се сетих, че тук може да има специалисти и когато потърсих раздел "Сервизи" ударих на камък та реших да постна питането си в неправилния раздел ама се надявам някой да откликне,,,,,,,,, Та са на въпроса, имам няколко таблета, които незнайно защо, без никаква причина според мен както си бачкаха сега не могат изобщо да тръгнат като два от тях в една и съща минута съм ги махнал от един камион в който си стояха включени от доста време и вчера тръгвам да ги пускам и двата са като мъртви като на единия поне от време на време се появява батерия на екрана ама само със знака за зареждане ама без да се пълни както правеше преди, още два таблета и те умрели нещо,,,,,, абе отплеснах се в глупости,,,, Питането ми е има ли в София някой, който истински ги разбира нещата и се занимава с електроника да взема да му ги занеса + един лаптоп Тошиба за който се сетих сега, че го бях залял с кафе и му е горнало дъното ,,,,, Та ако на някой му се занимава може да ми звънне на 0879 030213, че съм доста натоварен и надали скоро ще вляза да видя дали някой е писал ;-)
Лек и успешен ден на всички ;-)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]