Дата и час: 17 Яну 2018, 07:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2017, 14:24 
Moderator
Аватар

..:: ВАЖНО за ТОМТОМ Оригинални апарати !!! ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА отвориш нов пост и ПИТАШ !!! ::..

Колеги, знам че имате много въпроси спрямо тези апаратчета томтом а и не ви се чете, така е на никой не му се чете, но след като искате да постигнете нещо без да минете през касата (тук не се взима пари за помощ нито се претендира за това) ще се наложи да се помъчите и четете какво има написано...
имайте на предвид че на повечето въпроси, ще си отговорите сами ако отделите време и потърсите в Моите Съвети ето тук>
viewtopic.php?f=52&t=50598.
не за друго, ами като се пита и пита,то форума се пълни постоянно със едни и същи въпроси и отговори и е много по трудно за всеки следващ който търси информация да я намери бързо и точно.
Опитвам се да поддържам информацията на ниво, но както и когато мога и имам свободно време.

Надявам се да съм ясен и ако все пак решите да питате защото не сте открили отговор на вашия/те въпроси то първото необходимо нещо е най напред да видите дали вашият томтом може да се актуализира Гратис или НЕ ... ето тук е казано>
viewtopic.php?f=52&t=50598#p302491

Ако може, то дайте необходимата информация за апарата който имате и какво има в него, кратко описание на това какво искате точно да направите, за да ви се помогне.
ето тук е казано какво се иска >
viewtopic.php?f=52&t=50598#p302488

поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]