Дата и час: 18 Окт 2017, 15:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: pomosht
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2016, 20:25 
Потребител

привет Добри имам имам нужда от съвет относно апарат който не се включва И екрана си остава тъмен все едно няма батерия ако И да се зарежда чрез кабел И свети зелена светлина , някакви предположения ? апаратът е Go730 (4CH7.000.00) поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Дек 2016, 00:17 
Moderator
Аватар

djumitraki написа:
привет Добри имам имам нужда от съвет относно апарат който не се включва И екрана си остава тъмен все едно няма батерия ако И да се зарежда чрез кабел И свети зелена светлина , някакви предположения ? апаратът е Go730 (4CH7.000.00) поздрави

Здрасти приятелю, първо зареди този томтом добре (със оригинално зарядно около 2/3 часа най малко) Извади сд карта ако има такава и направи хард ресет>

натискаш едновременно бутон за ресет (от долу една малка дупчица със клечка за зъби леко) и бутона за пускане за около 25/30 секунди след това пускаш бутона ресет и продължаваш да натискаш бутона за пускане за около 10 секунди.

ако така не тръгне трябва да се отвори апарата и да се провери дали батерията е добре и дали зарежда.
в много от случаите които съм имал, след като се използва някакво друго зарядно което не е оригинално, то прецакват самия томтом.

поздрави и надявам се да тръгне.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Дек 2016, 19:24 
Потребител

Здравей Приятелю след няколко опита резултат никакъв ще помоля един познат който разбира от тез работи да ми направи замерванията И ще видим какво ще излезе . Поздрави И Весели Празници

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Дек 2016, 23:29 
Moderator
Аватар

Късмет ти желая и на теб и весело посрещане на празниците

поздрави.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]