Дата и час: 26 Юни 2017, 09:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2013, 22:30 
Moderator
Аватар

Колеги, много от вас питат и искат помощ на лични и си мислят че няма нищо нередно в това. изискването да питате във форума е толкова просто че няма до къде, сега ще ви го обясня.

значи имате проблем ,пишете ми на лични и ме питате, аз ви отговарям и проблема ви е решен, аз се радвам за това НО, помагам само на един. а ако дойде някой друг утре със същия проблем като вашия какво правим, пак ме пита по лични и пак отговарям .... та за какво аджеба е този форум ,нали точно за това ,да се помага но не само на един участник а на всички.
ако бяхте питали във форума и аз съм ти помогнал там,то едно 5 човека средно са прочели моя отговор и са си оправили апаратчето без да питат.

това е от добрата страна.... а ако го погледнем от лошата става така>>>

вие питате на лични ,аз ти отговарям но бъркам без да искам със отговора и вашия томтом се прецаква , какво става тогава.... ако бяхте питали във форума и аз сбъркам ,то има и други колеги запознати със темата ,та може да ви спасят от купуване на нов томтом..... тоест кокото повече хора видят какво питате ,толкова повече могат да ви помогнат.
надявам се да съм се изразил достатъчно ясно и сте ме разбрали.

поздрави

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]