Дата и час: 21 Яну 2018, 05:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014, 23:16 
Новобранец

Здравейте!
Подариха ми въпорсната играчка, но след дълго ровене в интернет установих, че за нея няма карти за европейските държави. Има ли начин ако трябва с фърмуер от друга навигация да се подкара този MAGELLAN за да може да се ползва в България?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Авг 2014, 10:09 
Новобранец

THX написа:
Здравейте!
Подариха ми въпорсната играчка, но след дълго ровене в интернет установих, че за нея няма карти за европейските държави. Има ли начин ако трябва с фърмуер от друга навигация да се подкара този MAGELLAN за да може да се ползва в България?

сега и аз ръчкам едно такова, минало през нечии ръце дето не са знаели какво да правят, освен че е осакатил навигатора, ами и иго-то 8.3.5 дето му е сложил, не го е подкарал...
.
.
.
Даа, оказа се 8.3.2 (това е оригиналното - то е направене като шел за желязото), но нещо не му пасва лиценза май, защото не вижда картите от 8.3.5, продължавам да го троша...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Magellan maestro 4350
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2014, 15:32 
Новобранец

Здравейте,
Бърниках в Magellan maestro 4350, и нещо почупих, след рестарт на екрана се появи (върху логото на магелан) едно бяло каре в което иска нещо от "card..." понеже екрана е леко дефектирал върху първата дума и не нога да я прочета - не се свързва с компютър вече. След попрочитане тук-там - форматирах NAND-а от менюто reset-power, но сега е още по-зле. Появява се логото и часовника (като радар), и се завърта на 90 градуса (на 3 часа) и там спира. Пак се се свързва с PC, Моля дайте някакви препоръки. Имам Backup но не мога да го изсипя...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Magellan maestro 4350
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2014, 16:27 
Новобранец

Така, колеги, оправих се сам (измислих си процедура), ако някой има проблем или искате да я изложа тук и прикача файлове - аз съм на линиа

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 06 Авг 2014, 16:31 
Новобранец

Колега, оригиналното iGO може да се замени с 8.3.5, така чете новите карти, обаче се изгубват другите функции на желязото (плейър, писане на СМС-и и ФМ трансмитера) поради причината, че тази играчка няма собствен шел и използват 'тунинговано' iGO за тази цел, аз се опитах да смеся data.zip-овете, ама нещо не ми се отдаде и за това сега тръгва направо програмата и навигира. Ако още имаш интерес, пиши и ще обяснявам.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]