Дата и час: 23 Сеп 2017, 17:40

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2017, 17:39 
Новобранец

Здравейте,

Имам проблем и не успях да намеря начин да се справя с него.Надявам се някой от вас да се е сблъсквал с това и да ми даде насоки. Та проблема е следния - вързах навигацията към PC (Win10) и нещо не ми изкарваше картата памет в My Computer, цъкнах навигацията на ActiveSync (за проба, след което да се върна на mass storage) и нещо я разкачих без да искам, след което тя изгасна (батерията е сдала багажа), последва включване от моя страна и от тогава стига само до първоначалната картинка с която boot-ва, след това вместо да излезе меню-то на навигацията ми излиза грешка pmp.exe с пояснение "Cannot find 'pmp' ( or one of its components). Make sure the path and filename are correct and that all the required libraries are available.". Опитвах с ресет от копчето в задната част на навигацията, но проблема си остава. Имам възможност да натисна само бутон ОК, след което зацикля и нищо не се случва, до следващия ресет.Без да натисна бутона ок, имам възможност само да мърдам прозорчето с грешката.

Навигацията е китайска, отзад пише GPS Navigator, модел: X100 (отпред пише Diva, но като гледам това не е от значение, защото под "Х100" в гугъл излизат още няколко марки). 7 инча, 128МБ.

Въпроса ми е как да я преинсталирам по някакъв начин или ако имате други идеи.

П.С. Имам още една навигация,същата, менюто е идентично, отзад модела също(само дето не пише DIVA отпред). Тоест мога да сваля работещ firmware от нея и да го флашна на неработещата, но нямам идея как става при тия навигации.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]