Дата и час: 24 Фев 2018, 19:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2013, 12:43 
Новобранец

Искам да ви запозная с няколко сайта, за който ми направи впечаление, че няма инфо във форума. Това са Featurepoints, FreeAppSlots, Bamboo Wallet и FreeMyApps, а идеята е че сваляте приложения на различни спонсори, за което получавате кредити, които после обменяте за gift cart-и за iTunes, Amazon.com или приложения. Могат да се ползват всички i-устройства - iPhone, iPad, iPod

FeaturePoints

Това е сайт в който могат да се трупат кредити, работи само със Safari и US appstore, като $1 за Amazon.com излиза 600 кредита, има също така $5 за PayPal (3000) и $10 за iTunes (6000), едно приложение е 80-90 точки.

1. Заредете през Safari на вашето устройство FeaturePoints - reference, aко искате да ми помогнете и на мен (oт тук ще получа бонус), а вие ще получите допълнително 50 точки
И пак ако искате може и просто от тук --> FeaturePoints.com
2. Създавате си профил. Трябва да са ви разрешени cookies. Да бъдат поне на from visited
3. Сваляте приложенията, стартирате за мин 30 сек., има и условието, че не трябва да сте сваляли приложението преди това
4. Връщатете се на сайта и след рефреш кредитите ще се появят

Изображение Изображение Изображение

FreeAppSlots

Tова друг сайт, но на малко по-различен принцип. С всяко свалено приложение получавате от 3 до 5 въртения, като в зависимост от късмета се трупат по-бавно или по бързо точките. Аз за около три седмици направих $25. След всяка голяма сума (от 2500 нагоре), приложението ще ви предлага да шернете това във facebook - това обаче не е безплатно, за награда дава още 5 въртения!

1. Заредете през Safari на вашето устройство FreeAppSlots - reference, aко се регистрирате от тук точки които получавате ще се удвояват (и аз не повярвах в началото, но се оказа истина), а дано съм ви и на късмет.
И пак ако искате може и просто от тук --> FreeAppSlots
2. Създавате си профил. Трябва да са ви разрешени cookies. Да бъдат поне на from visited
3. Сваляте приложенията (от US appstore) и ги стартирате за мин 30 сек., има и условието, че не трябва да сте сваляли приложението преди това

Bamboo Wallet

Oще едно приложение, като освен приложения се дават и бонуси за гледане на клипчета, работи само със Safari и US appstore, като $1 от iTunes или Amazon.com излиза 300 кредита. Задължително условие е телефона да не е джейлбрейкнат.

1. Сваляте Bamboo Wallet oт арр stora и инсталирате. (Като отидете на settings --> invate code, можете да въведете този код КК1215859, за което вие ще получите $0,25 веднага, а когато съберете $1, аз ще получа $0,50.
2. Трябва да са ви разрешени cookies. Да бъдат поне на from visited
3. Сваляте приложенията (от US appstore) и ги стартирате за мин 30 сек., има и условието, че не трябва да сте сваляли приложението преди това. Гледате клипове
5. Долари мога да се събират и в сайта който е към приложението http://www.m.junowallet.com, но обмяната става само в приложението

Изображение Изображение Изображение Изображение

FreeMyApps

От едно приложение могат да се спечелят от 80-300 кредита, като сайта работи само със Safari и US appstore, като $1 от iTunes или Amazon.com излиза 300 кредита.

1. Заредете през Safari на вашето устройство FreeMyApps - reference, aко искате да ми помогнете и на мен (аз също ще получа кредити, от това че се записвате с моя код)
А ако искате може и просто от тук --> FreeMyApps
2. Отивате на Get Started! и инсталирате профила на сайта. Трябва да са ви разрешени cookies. Да бъдат поне на from visited
3. Сваляте приложенията (от US appstore) и ги стартирате за мин 30 сек., има и условието, че не трябва да сте сваляли приложението преди това

Изображение Изображение Изображение Изображение

Препоръчително е да се зареждат през VPN мрежа, иначе почти няма приложения. Едно кратко разяснение на тези които не са запознати. Това е примерен сървър, може и с който друг искате:

Цитат:
Kонфигуриране на VPN мрежа

- В устройството сe изберa:

Settings --> General --> VPN --> Add VPN Configuration (на телефон s iOS 6)
Settings --> General --> Network --> VPN --> Add VPN Configuration (на телефон s iOS 5)

- Използвате тези настройки:

PPTP Server: usvpn.newfreevpn.com
PPTP Username: free
PPTP Password: 1234

- Когато искате да ползвате VPN просто я включвате от настройките и горе до символа 3G или WiFi се появява една иконка с надпис VPN. Единствено неудобство е, че всеки път трябва първо да стартирате някоя страница през safari-то. От там ще те прехвърли към друга и просто даваш "I Agree". Това е, после си зареждате долните страници на воляC

Цитат:
Друго важно нещо, което лично аз правя е да свалям едно приложение от всички места едновременно. Отивам във Featurepoints (примерно), избирам приложението и след като ме изпрати е AppStore-a се връщам и отивам в следващото (примерно FreeAppSlots) и така навсякъде. Съответно и получавам точки навсякъде.

Мисля че когато не се изключва VPN мрежата, за да се свалят приложенията е най-добре. Всичко се инсталира през iTunes. Това не е задължително, но мисля че така винаги отчита правилно кредитите.

Аз за последните 4 месеца съм събрал близо $500 с два iPhone-a

Освен да ви пожелая приятно събиране на кредити.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]