Дата и час: 17 Яну 2018, 10:01

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2011, 13:34 
Потребител

Пукна ми се предното стъкло на 4 ката. И сега не знам какво са цените за смяна само на стъклото. Всичко си работи нормално но има една красива цепка по дължината. Дайте съвет за цени. Дисплея и дигитайзъра работят така че само ми трябва смяна на предното стъкло. И един съвет от мен! Телефона не го давайте на никой, който иска да си купи и да си го ползва :-)))

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Апр 2011, 01:00 
Потребител

Мерси много бързи отговори получавам :-(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Апр 2011, 11:09 
Потребител
Аватар

Device: iPhone
Здравей колега! Първия въпрос е дали телефона си го взел от глобул или мтел защото в такъв случай е най-добре да го ремонтираш при тях за да си запазиш гаранцията. Ако не е от нашите оператори мога да препоръчам официалния сервиз на Apple за България. За цени трябва да питаш на съответното място :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Апр 2011, 01:22 
Потребител

Реших си проблема при хора професионалисти без да мамят на цена от 220 лв ми смениха дисплея с целия комплект!!! Намират се на Сливница и Константин Величков по диагонала срещу корнера бара. Има баничарница и до нея търговски складове и секс шоп. Там е и сервиза отличен и без да мамят!

В младост на кооперативния пазар има измамници. Млади двама ми искаха цена от 350 лв за смяна на дисплея със стъклото и тъча. Адреса е София , жк."Младост 1", бул: Андрей Сахаров, бл. 74А до вход 4, в близост до метростанция "Младост 1". Там не ходете това е безобразие. Аз ще мина да ги питам как стават тези неща с разлика от 130 лв?

Решете сами къде да ходите и кого да биете. При цена от 220лв момчетата за труд си взимат около 50 нормално. Само се чудя в младост при цена 350лв колко си взимат?!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Яну 2012, 14:57 
Новобранец

slaviancho написа:
Реших си проблема при хора професионалисти без да мамят на цена от 220 лв ми смениха дисплея с целия комплект!!! Намират се на Сливница и Константин Величков по диагонала срещу корнера бара. Има баничарница и до нея търговски складове и секс шоп. Там е и сервиза отличен и без да мамят!

В младост на кооперативния пазар има измамници. Млади двама ми искаха цена от 350 лв за смяна на дисплея със стъклото и тъча. Адреса е София , жк."Младост 1", бул: Андрей Сахаров, бл. 74А до вход 4, в близост до метростанция "Младост 1". Там не ходете това е безобразие. Аз ще мина да ги питам как стават тези неща с разлика от 130 лв?

Решете сами къде да ходите и кого да биете. При цена от 220лв момчетата за труд си взимат около 50 нормално. Само се чудя в младост при цена 350лв колко си взимат?!!!

Знам къде е сервиза на К. Величков, нямам си идея къде е този сервиз, който описваш в Младост, не познавам никой от въпросните сервизи, но не мога да си обясня как може да плюеш по някой само защото ти искал повече пари ... ами всеки сам си определя цената, всеки сам си решава каква цена да плати и пазарният механизъм си сработва. Интересно ми е как реагираш като влезеш в хр. магазин и видиш кисело мляко от 0.50лв. до 1.50 лв. кофичката!?!?!?!?!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]