Дата и час: 17 Яну 2017, 16:01

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 14 Юни 2010, 07:22 
Потребител

1При не коректно попълнена обява (бързане,незнание и 1000 други извинения) модераторите дават срок, но доста по-рано преместват обявата в Архив. Дали от мое незнание аз неможах да я коригирам защото става заключена тема и с две думи обявата стана безполезна.
2 При опит за качване на снимки в повечето пъти се налага или ресаизване на снимките или повторно снимане с нужната разделителна способност (изискваните в саита мисля че трябва да се осъвременят) мисля че по днешните стандарти и най-разпрострънени формати снимките трчбва да бъдат поне 1МБ
3 Уважаемите Модератори да имат по-голяма търпимост и по-голяма комуникация по между си за адекватно справяне с проблеми на потребители

Благодаря за времето и успех!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юни 2010, 10:05 
Site Admin
Аватар

Device: Sony Xperia Z2 | Moto G 8GB
Device OS: Android 4.4.2 KitKat
Service provider: M-tel | Vivacom
Отговарям по точка 2, за другите не мога да се изкажа в момента.

По точка 2, attachment quota-та която имаме е 1гб, в момента има заети грубо 200мб
а и при толкова външни услуги за качване на снимки, не виждам какъв е проблема точно с тая точка?!?
800х600@256к ми се вижда оптималното, за това и е така.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010, 12:26 
Потребител

Hooligan написа:
800х600@256к ми се вижда оптималното, за това и е така.

Би било добре, но явно има грешка в кода на форума, защото отказва да приема снимки с височина над 500 пиксела.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010, 14:06 
Site Admin
Аватар

проба
Прикачени файлове:
Pathway_by_think0.jpg

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010, 14:07 
Site Admin
Аватар

проба 2 с permssion-ите на anrus
Прикачени файлове:
Pathway_by_think0.jpg

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010, 17:14 
Потребител
Аватар

Като става дума за прикачването на файлове, можете ли да разрешите прикачването на текстови файлове *.txt или когато се публикува код да го свива, да не заема цялата страница.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010, 18:00 
Потребител
Аватар

Device: HTC Shubert
Device OS: Windows Phone 7.5
Service provider: Mtel
На мен ми се върти едно предложение за форум Борса от доста време в главата. Да се забрани на нови потребители да пишат вътре :boi: . Нека да имат право да гледат обяви, но не и да публикуват такива. Точно защото новите потребители не спазват правилата и всяват смут в редиците на форума. Благодаря и съжалявам, ако предложението ми е прекалено крайно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010, 18:46 
Потребител
Аватар

То би трябвало да се изнесе от форума, да се направи като отделна система и да се попълва формуляр със определени задължителни полета, бонуса за потребителите ще е че половината нови теми които излизат няма да са такива от борсата. Обаче няма желание да се направи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010, 10:19 
Потребител

Hooligan написа:
проба 2 с permssion-ите на anrus
Прикачени файлове:
Pathway_by_think0.jpg

Ok, сега опитай да изобразиш http://media.snimka.bg/5632/017518580.jpg (размер 600 x 512) в стандартен блок
Код за потвърждение:
[img]http://media.snimka.bg/5632/017518580.jpg[/img]

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010, 14:14 
Site Admin
Аватар

Директно в img таговете не можеш. Това е така, защото много от нас преглеждат форума от мобилни устройства. Съгласи се, че на нико не му е удобно да скролира на покета някви снимки по 2000х2000 :)
това няма да го променя, остава си х500 по височина
а и просто не виждам смисъл да се вкарват директно снимки в постовете, нека са като линкове или thumbnails.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Юни 2010, 17:38 
Потребител
Аватар

Gioreto написа:
На мен ми се върти едно предложение за форум Борса от доста време в главата. Да се забрани на нови потребители да пишат вътре :boi: . Нека да имат право да гледат обяви, но не и да публикуват такива. Точно защото новите потребители не спазват правилата и всяват смут в редиците на форума. Благодаря и съжалявам, ако предложението ми е прекалено крайно.

Подкрепям напълно колегата, появиха се в този форум много измислени герой, които си избиват комплексите, уж продават нещо, а реално само пробват дали ще има интерес към продуктите им, или пишат се един тон глупости от малки момченца, които не спазват елементарните правила в форума и после се покриват. Смятам, че вече има доста форуми, в които има по строги правила и младшите потребители нямат правата на по старите от тях, докато не бъдат удобрени от устаналите участници или не покрият определени критерии, а смятам съфорумнците тук за разумни и сериозни хора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Юни 2010, 20:11 
Потребител

typeracing написа:
Gioreto написа:

Подкрепям напълно колегата, появиха се в този форум много измислени герой, които си избиват комплексите, уж продават нещо, а реално само пробват дали ще има интерес към продуктите им, или пишат се един тон глупости от малки момченца, които не спазват елементарните правила в форума и после се покриват. Смятам, че вече има доста форуми, в които има по строги правила и младшите потребители нямат правата на по старите от тях, докато не бъдат удобрени от устаналите участници или не покрият определени критерии, а смятам съфорумнците тук за разумни и сериозни хора.

пълни глупости. както казва един мъдър човек колкото повече толкова повече ;) нека има обяви от нови потребители....ще има повече търговия. все пак всеки си избира коя обява му представлява интерес и коя не. веднъж човек като се опари другия път ще знае какво да гледа. по много неща си личат некоректните потребители. давам пример форума на хонда въпреки че има много "хондаджии" форума им не забелязвам да е много популярен защото има ограничение в търговския раздел а търговията движи всичко. друг е филма с форума на бмв където няма ограничения при купува/продава. забележете кои са най активните раздели в форумите като цяло :fly:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Авг 2010, 11:20 
Global moderator
Аватар

Device: HTC Desire 300
Device OS: Android
Към колегата aleksbelov_1.
Не са пълни глупости.
Това, че сме в криза (мразя тази дума) изглежда е причината раздел борса да е най-активен.
Иначе за пример мога да дам един хардуерен форум (дано не се сметне за скрита реклама).Там има следното ограничение, трябва да имаш 100 смислени поста в разделите на форума, за да можеш да пускаш обяви в радел борса, иначе само гледаш.Но което си купил оттам можеш да си 100 % сигурен, че ще работи.
А при нас е малко партизанска работа.Раздела има правила, които са на принципа:закона е врата в полето, по-лесно е да я заобиколиш, отколкото да минеш през нея.Има доста потребители, регнали се само да продадът нещо.Лошо няма, но да спазват правилата.Понякога ми писва да едитвам постове с напомняне за това, че има такива.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Авг 2010, 23:53 
Потребител
Аватар

Device: iPhone 3gs + Iphone 2g
Device OS: iPhone OS
Преди го казах ... сега пак ще кажа , Затегнете малко положението.
Голяма свободия е ... :boi:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 04:11 
Потребител
Аватар

Едно нещо като работи не се пипа! Има бутони за докладване на мнения. Оттам нататък е работа на модераторите да решат дали ще вземат отношение или не.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]