Дата и час: 21 Яну 2018, 15:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 00:26 
Потребител
Аватар

Device: Samsung Galaxy Note 2
Device OS: Android
Service provider: M-tel
Решил съм да си купя нов лаптоп от 17" нагоре, максимално мощен и изгоден . Гледам че Dell имат доста модели които напълно покриват изискванията ми и са странно евтини за това което предлагат на фона на другите марки при сходни модели. До сега ползвах лаптоп Тошиба Сателит про серията пак 17" за забавление и всякъква лична работа - абсолютно перфектен и IBM ТинкПад за служебна работа - също супер . Не ми се набутва с неизвестна марка за това гледам малко с недоверие на Dell . Някой купувал ли е наскоро техи модели от тази година и какви впечатления имате ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Ное 2011, 23:30 
Потребител
Аватар

Aз наскоро си купих Dell Inspiron N7110 Core i7-2670QM. Засега съм хипер доволен от машинката. Притеснявах се преди да го купя дали няма да грее, но- няма проблеми. С предишния ми ноутбук - Тошиба Сателит А100 изобщо не може да се прави сравнение... Надявам се че не съм се излъгал с избора на Делл...
Това което ме дразни е - страшно много полепват мазни пръсти по пластмасите - капак и отстрани на клавиатурата... Малко еФтини мат'риали са използвали за направата му...

В историята: HD2, HTC Touch Pro, HTC Touch Diamond2- китайски, Toshiba E805; Mio A701; SX1; HP iPaq rw6815; HP 614; SE P800; QTEK 8500; Toshiba G900; TYTN2; Atom Life; Motorola MPX220; Motorola MPX200 и мн.др...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2011, 00:39 
Потребител
Аватар

Device: Samsung Galaxy Note 2
Device OS: Android
Service provider: M-tel
Интересно съвпадение - и аз бях се насочил към този модел тъй като е наистина изгоден към това което предлага http://ardes.bg/laptop/Dell+Inspiron+N7 ... over-38328 гледах един подобен или може би същия в Технополис и на мен ми направи впечатление доста меката и тънка пластмаса по корпуса която осезаемо потъва при натискане и скърца което не е добре .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2011, 11:37 
Потребител
Аватар

Моят трябва доста да го натиснеш за да изскърца... ама доста- доста :) като го купувах обаче знаех че след годинка - две ще правя ъпгрейд- не ме устройва бързината на харддиска- по показатели той е най- слабата част от ноутбука... така че ще се взима SSD... като поевтинеят :)

В историята: HD2, HTC Touch Pro, HTC Touch Diamond2- китайски, Toshiba E805; Mio A701; SX1; HP iPaq rw6815; HP 614; SE P800; QTEK 8500; Toshiba G900; TYTN2; Atom Life; Motorola MPX220; Motorola MPX200 и мн.др...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Окт 2012, 23:25 
Новобранец

Преди имах един дел бях мног доволен, но сега новие не мога да ги коментирам

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Дек 2012, 20:28 
Потребител

Dell е много хубава марка аз лично пазарувам директно от сайта на дел. Дават ми 5 години гаранция а доставката някъде е 50 долара !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Яну 2013, 01:06 
Потребител
Аватар

Device: HP 614c / HTC touch pro2 T7373/HTC desire 500
Device OS: WM 6.5
Service provider: Globul
Лошото е че новите лаптопи от среден и висок клас са със малоумната система Intel Optimus!
Тя системата си е чудна даже, ама създава купища главоболия със инсталацията на драиверите, особенно за Nvidia CUDA i Nvidia 3D vision. Тези системки са едни от нещата заради които си купуваш дадения лаптоп, а накрая се оказваш често в една невероятна каша от бъгове и проблемни несъвместими драйвери и технологии.

По мой лични (проблемни такива) наблюдения от около година -две е пълно из нета със проблемите на драйверите за тези 3 технологии. Основно проблема е в това, че BIOSite на повечето лаптопи, нямат опция за спиране на Optimus tehnologiqta ( изключване на вградената видео карта ) и преминаването към външната карта на Nvidia.

Ако мислите да купувате лаптоп с цел някакво 3D е хубаво да внимавате МНОГО с наличието на Optimus.
Даже ако не можете да му пуснете 3D под някакъв монитор или проектор да се уверите, че реално ще подкарате 3Dто после, е хубаво въобще да не го купувате, че е страшно после :(

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Апр 2013, 14:59 
Новобранец

За мен вече има две марки скъпи и евтини!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Юни 2013, 17:19 
Новобранец

Като цяло Dell са си лидер в бранша, така че няма да сгрешиш с тях. За сумата която си заделил можеш да вземеш доста стабилен лаптоп

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Ное 2013, 18:35 
Новобранец

Честно казано в момента Lenovo правят по-добри лаптопи, а са и по-евтини. Естествено и Dell не са зле, но аз не бих си купил тази марка

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2013, 19:04 
Новобранец

За мен са много качествени :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юни 2014, 16:23 
Новобранец

За мен вече са големи боклуци!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Ное 2016, 19:25 
Потребител
Аватар

Не са лоши лаптопчетатана тази марка. Сменил съм доста лаптопи, но имам добри наблюдения за тях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Дек 2016, 13:08 
Потребител
Аватар

Аз съм много доволна от Dell. За рождения ден на дъщеря ми поръчах този лаптоп https://ardes.bg/product/dell-inspiron-3542-62581 . Много сме доволни от него, за тези пари е повече от добър.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Дек 2016, 18:55 
Потребител
Аватар

Наистина цената е добра, да ѝ е честит.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]