Дата и час: 21 Яну 2018, 15:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2007, 01:17 
Потребител
Аватар

Когато хората незная за какво говорят се получават големи изцепки.

Пон Авг 31 --------------------------------------------------------------

hoho написа:
tedy_kn написа:
mojete li da mi kajete dali moga da instaliram windols,wicrosoft word i pfotoshop na nokiq 6300 blagoda rq vi predvaritelno

:brick:

Авг 07, 2009 --------------------------------------------------------------

wushlu написа:
ivelin_dimov написа:
здр на скоро си взех бтора рака htc touch diamond но после видчх 4е не6то потацичта не е в ред на играта с топ4ето стои забито горе и марда само от лчво на дчсно снимките се завартат и веднага пак се обра6тат се вартят и така нчкои може ли да помогне или да ми дадете хякоя програмка да сложа

Това на какъв език е бе? :rulez:

ctoicho написа:
РАП-БГ :D

Мар, 2009 --------------------------------------------------------------

sapiora написа:
BigBoy1378 написа:
Цитат:
ne raboti htc.
koi moje da go opravi,sre6tu zapla6tane razbira se Razz

raven13
Абе мама му стара научете се бе хора, как да искате помощ.
Боб ли да хвърлям, да гледам кристален череп, да викам духовете на предците или да танцувам около тотемен стълб.
Какво точно се случи за да спре да работи-софтуер ли му качи изпусна ли го...

Малко по-надолу:
Цитат:
scarflex написа:
От твоя пост разбирам, че ХТЦ са спрели да работят!?!?Ми тва си е новина!

raven13
Боже и тях ли ги удари кризата!!!!

Темата

Яну , 2009 --------------------------------------------------------------

Тема от борсата : ПРОДАВАМ НОВ GSM Dual SIM ,Dual SLIDE. 3.2MP +1GB+TV

Honda34 Пуснато на: Пет Дек 05, 2008 11:09 pm написа:
320 лева твърда цена!

Honda34 Пуснато на: Нед Дек 14, 2008 11:28 pm написа:
На 310 лева без да се коментира има ли желаещи?

Honda34 Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 7:43 pm написа:
Нова цена която не се коментира: 280lv.

Твърда цена, без коментар :)

Сря Яну 28, 2009 --------------------------------------------------------------

hommersimpson написа:
hesa написа:
Ето и нещо от днес :twisted:

kasperas написа:
помогнете ми ако можете.имам GPS Операционни системи - Windows 98 / Me / 2000 / XP / Server2003 Mac OS 9.0 and above edition; Linux2.4.x above edition
Въпроса ми е,мога ли да си инсталирам шах на него,ако може,как?
Благодаря предварително.

С тоя начин на мислене , шаха не е ли свръх сложна игра:)

Дек , 2008 --------------------------------------------------------------

Astralito написа:
Lelele tova po povod na HTC Diamand v borsata(choveka si go prodava za 580lv)

irkum написа:
Мтел ще пусне след нова година промо комплекти точно същия модел за 0 лв/нула/ и с договори и всичко пак ще дойде по 250 лв
така че тоя е вечно твой:-)

Юни , 2007 --------------------------------------------------------------

vladovg написа:
immortalonee написа:
vie malumni malumni do bezkrai!!! :lol: :lol: :lol: n95 e s touchscreen
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

поклон пред твоето величие :bow:

Юни , 2007 --------------------------------------------------------------
Ето още един симпатяга, писано е средата на 2007 година, когато цените на PDA устройствата, не бяха, това, което са сега :

symbian написа:
търся евтино PDA с голям VGA дисплей...ще го ползвам само за GPS навигация...Търся нещо до стотина лева.

и на него са му отговорили 8) :
CERTomaz написа:
Аз имам такова - 800х600 екран с 32 bit, 30ГБ памет, 3.2 Мпиксела камера, 4 бандов GSM, 3G, HSCDPA, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 2.0, инфраред, уин. мобайл 6, със слот за карти ALLinONE, батерията е литиево полимерна 4000 мАх - кара по 3-4 дни при пуснат GPS и Bluetooth има и още квот се сетите, абсолютно пълен комплект е - въздушна пушка, спален чувал, колело тип планинки бегач, гумени ботуши, шапка идиотка, швейцарско ножче, тиган тип сървайвор с опция за чук и тесла, златен ланец като на боби турбото и походен химически кенеф, също така допълнително закупени аксесоари са водолазен костюм, грамофон за лек автомобил, запалка на бензин и газ, една тенджера свински джулан и самун добруджа, имам и плетени чорапи - не пускат дори на пране над 40-50 градоса, протектори за екрана, от банциг са, направени са от слюда, перфектни, тва е - дреболиите няма да ги пиша - там зарядни, кабели за връзка с сяква техника като РС , двд, тв, аудио система, автомобил, ХФ и т.н., за 100 лв го давам, но цената е твърда :wink:

Последна промяна gataka на 29 Мар 2011, 13:23, променена общо 7 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2007, 21:54 
Потребител
Аватар

:shock: :D :lol: подкрепям идеята темата да се превърне във важна и постоянна, нещо като алея на славата :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2007, 23:10 
Global moderator
Аватар

Device: iPhone 4
Мани мани, тва с touchscreen-a разби :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2007, 23:29 
Потребител
Аватар

krik написа:
:shock: :D :lol: подкрепям идеята темата да се превърне във важна и постоянна, нещо като алея на славата :wink:

Алея на славата много повече приляга.

Ето още един симпатяга :

symbian написа:
търся евтино PDA с голям VGA дисплей...ще го ползвам само за GPS навигация...Търся нещо до стотина лева.

CERTomaz написа:
Аз имам такова - 800х600 екран с 32 bit, 30ГБ памет, 3.2 Мпиксела камера, 4 бандов GSM, 3G, HSCDPA, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 2.0, инфраред, уин. мобайл 6, със слот за карти ALLinONE, батерията е литиево полимерна 4000 мАх - кара по 3-4 дни при пуснат GPS и Bluetooth има и още квот се сетите, абсолютно пълен комплект е - въздушна пушка, спален чувал, колело тип планинки бегач, гумени ботуши, шапка идиотка, швейцарско ножче, тиган тип сървайвор с опция за чук и тесла, златен ланец като на боби турбото и походен химически кенеф, също така допълнително закупени аксесоари са водолазен костюм, грамофон за лек автомобил, запалка на бензин и газ, една тенджера свински джулан и самун добруджа, имам и плетени чорапи - не пускат дори на пране над 40-50 градоса, протектори за екрана, от банциг са, направени са от слюда, перфектни, тва е - дреболиите няма да ги пиша - там зарядни, кабели за връзка с сяква техника като РС , двд, тв, аудио система, автомобил, ХФ и т.н., за 100 лв го давам, но цената е твърда :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2007, 23:54 
Потребител
Аватар

Поствайте и вие бисери, аз ще ги качвам в първият пост.

Последна промяна gataka на 09 Юни 2007, 01:54, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007, 01:49 
Потребител
Аватар

gataka написа:
CERTomaz написа:

хей дай и едно насам ако ти е останало.
ама искам лек коментар по цената :rooling: :Nocom:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: palm treo 650
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007, 09:17 
Потребител

immortalonee много бързо го трии тва, да не те видят сите. Да знаеш че има вероятност да го пусна в бисерите, и да ти основа фен клуб.

Ако не си збъркал модела (Palm Treo 650) се продава за 400 долара - 600 лева, втора ръка има по 150 лева http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=797

Грубо но това е.

Ак оси видял тази цена от този линк : http://palm.bbs.bg/products.php?name=treo650
Да знаеш че тия са ненормални, не ги слушай.

ti naistina si tup ne znam za6to se podigrava6 na mene!ako iska6 da vidi6 4e v mobilebulgaria.com se kupuva za 150!!!+tova ne e na 1 mesec a e nad 1 godina!!!!tova koeto vijdate po nagore napisanoto e ot onq ninja dataka deto me e napisal za touchscreena!!!prosto misleh 4e govorime ne za nokia n95,a za nokia-n95

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007, 12:35 
Потребител
Аватар

Aйде направете се че нищо не е било и стига сте се карали!
:gay:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007, 14:22 
Потребител
Аватар

Ето за това става дума :

immortalonee написа:
аз пък не мога да си продам палм трео 650 от 1 месец! :? продавам го на минимална цена,а никои не пише!на 1 месец,за 600лв. като се има предвид,4е нов струва 1407лв.ако някои е заинтересован да пише на лс.

immortalonee ти сам си се набутваш. Пратено ти е налично, за да не се види колко ти е акъла. Продаваш нещо за 600 лева, което като ново струва по евтино, в e-bay има оферти за по190 долара (ново при това), и ми казваш че струва като ново 1400 лева. Вземи се стегни и почни да посещаваш друг форум като zajivotniteslubov.com. И това което съм ти написал за фен клуба е в кръга на шегата, аз обичам да се шегувам, не да се карам.

Технически данни
Модел Treo 650
Памет 32 MB
Процесор 312MHz Intel PXA270
Екран 320x320 цветен
Конектор Multi Connector
Синхронизация USB кабел
Bluetooth
camera

immortalonee написа:
vie malumni malumni do bezkrai!!

immortalonee написа:
ti naistina si tup

Това съм го казвал не веднъж - глупак е този, който смята другите за глупаци.

Последна промяна gataka на 09 Юни 2007, 14:51, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007, 14:46 
Global moderator
Аватар

immortalonee един съвет ако искаш да си продадеш палма на тая цена ПРОСТО НЯМА ДА СТАНЕ или трябва да го купи някой слепец или луд :fly: да не почна да изереждам какво можеш да си купиш за тея пари че и под тях.Ако наистина искаш да го продадеш а не пускаш обявите за маитап :D си оправи цената.И друго преди да пускаш пост прочети поне 90% от темата помисли поне 30sec. и тогава пиши gataka добре ти е писал да си оправиш обявата но ти май си решил че ти се подиграва което е жалко както и това да наричаш потребителите на форума малоумни.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: prodavam
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007, 15:14 
Потребител

ne iskah da obijdam nikogo i da se karam s nikogo,no cenata e 500lv. eto taka stava li?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: sd
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2007, 19:54 
Потребител

Аз имам такова - 800х600 екран с 32 bit, 30ГБ памет, 3.2 Мпиксела камера, 4 бандов GSM, 3G, HSCDPA, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 2.0, инфраред, уин. мобайл 6, със слот за карти ALLinONE, батерията е литиево полимерна 4000 мАх - кара по 3-4 дни при пуснат GPS и Bluetooth има и още квот се сетите, абсолютно пълен комплект е - въздушна пушка, спален чувал, колело тип планинки бегач, гумени ботуши, шапка идиотка, швейцарско ножче, тиган тип сървайвор с опция за чук и тесла, златен ланец като на боби турбото и походен химически кенеф, също така допълнително закупени аксесоари са водолазен костюм, грамофон за лек автомобил, запалка на бензин и газ, една тенджера свински джулан и самун добруджа, имам и плетени чорапи - не пускат дори на пране над 40-50 градоса, протектори за екрана, от банциг са, направени са от слюда, перфектни, тва е - дреболиите няма да ги пиша - там зарядни, кабели за връзка с сяква техника като РС , двд, тв, аудио система, автомобил, ХФ и т.н., за 100 лв го давам, но цената е твърда

вие пък що се ебавате с човека може просто да не разбира ве

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2008, 10:38 
Потребител
Аватар

irkum написа:
Мтел ще пусне след нова година промо комплекти точно същия модел за 0 лв/нула/ и с договори и всичко пак ще дойде по 250 лв

Ubuntu 9.10 on Acer Aspire 5535 @ 1.9GHz | 4GB DDR2 | 320HDD | ATI Hd 3200 @ 256mb | WLAN - Draft N + HTC Tattoo

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2008, 15:39 
Потребител
Аватар

Device: Samsung Galaxy Note 2
Device OS: Android
Service provider: M-tel
Astralito написа:

irkum написа:
Мечтател непоправим :lol: CERTomaz направо няма такова мение сцепих се от смях това е като нокаут след серия удари с тесла в зъбите .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2009, 01:51 
Потребител
Аватар

Тема от борсата : ПРОДАВАМ НОВ GSM Dual SIM ,Dual SLIDE. 3.2MP +1GB+TV

Honda34 Пуснато на: Пет Дек 05, 2008 11:09 pm написа:
320 лева твърда цена!

Honda34 Пуснато на: Нед Дек 14, 2008 11:28 pm написа:
На 310 лева без да се коментира има ли желаещи?

Honda34 Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 7:43 pm написа:
Нова цена която не се коментира: 280lv.

Твърда цена, без коментар :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]