Дата и час: 19 Ное 2017, 19:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблемче
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2009, 17:16 
Потребител

Здрасти!
Инсталирах програмката и я пуснах, както си обяснил.
В началото правеше записи на всеки разговор, но се чуваше само моя глас (другия беше едва доловим).
След това започна да ми трупа "празни" записи - отбелязва, че е проведен разговор, но без продължителност или какъвто и да било аудио запис.

Някаква идея?
Настройките са:
Calls autorecord ?
Speakerphone
MP# high quality
Mic. Auto Gain ? High
Quick record - няма избран бутон

Телефона ми е HTC TyTN II

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2009, 17:49 
Потребител

DJJoe_tanev, инсталира ли и двата сав файла? да не си пропуснал да сложиш този "vitoaudio_fromline.cab"? и аз ползвам титан 2 и записва...

п.с. при мен сякаш записите са по-добри на "mp3 low quality", а и autogain опцията не съм я включвал

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2009, 18:14 
Потребител

при мен записва само част от разговора, например началото и края. Отсрещната страна почити не се чува :roll:
НТС 3600

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2009, 15:12 
Потребител

Програмата работи разкошно на Asus P565 . Записва доста ясно и двете страни и разделя записите на входящи и изходящи :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2009, 17:08 
Потребител

donZe, инсталирах ги и двата. В началото записваше, но отсрещната страна се чуваше много тихо, да не кажа съвсем!
След преслушването на разговорите нещо явно се скапа, защото тогава спря! Ще пробвам да почовъркам - дано да се оправи!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2009, 10:03 
Новобранец

Имам Touch Cruise и P3600. Инсталирах и на двата с еднакви настройки, по един и същ начин. И двата са с Win Mob 6.1. На Cruise-а е уникална - всичко записва перфектно и няма проблеми, докато при P3600 гласът на отсрещния се чува много, много тихо. По-големият проблем е това, че не иска да записва повече от един разговор, сиреч записва само последния и трие предишния. Това незнам на какво се дължи, докато при Cruise-а е всичко наред.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2009, 15:01 
Потребител
Аватар

не вярвах, че ще доживея програма, която да записва нормално на WM, но за моя радост това вече е факт. Пробвана е на 3300, Diamond и HD, работи без забележка!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2009, 21:52 
Потребител

Програмата работи Прекрасно на Asus P535 . Записва ясно с перфектно качество и двете страни и разделя записите на входящи и изходящи

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2009, 21:02 
Потребител

Здравейте , имам проблем с мойто HTC TOUCH HD - при разговор когато той свърши и затворим прекасва връзката но секундите (все едно още водя разговор) продължават да текат....а пък не говорим вече а те си текат смело .... няколко пъти чаках да видя колко ще стигнат ...достигало е до 10-15 минути! и в същото време когато др се опита да ме търси (или набера моя си номер) ми казва че телефона ми е изключен, а ако от моя се опита да проведа разговор ми изписа "Cannot complete the call.The signal may be unavaible or the phone number may not be valid.Verify the number or try again later" и нищо не мога да направя освен Soft reset... и чак тогава се оправя ... и това ми се случва примерно ако провеждам 50-60 разговора на ден ... на 10 от тях прави така което не е нормално...
ЗАБЕЛЯЗАХ ДРУГО:
Имам Vito Audio Notes Touch v1.0.3 инсталлирана и работи ... от 3-4 дена нарочно съм я спрял (задал съм да Не записва разговори ) и го няма този проблем....Когато днес я включих ... 5 разговора проведох добре... на 6-тия пак същия проблем.....При което осъзнавам че явно е от програмата
Моля за помощ,искам програма която да записва разговорите ми но тази явно ми прави проблем
Нещо да ме посъветвате?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009, 23:20 
Потребител

И аз искам да благодаря за предоставения линк към прогамата. Вече повече от седмица я ползвам и съм много доволен. Инсталирах я, включих опцията за автоматично записване при входящи и изходящи разговори, а всички останали настройки съм ги оставил на подразбиране и нямам никакви проблеми. Записите в сравнение с други подобни програмки са просто идеални. Интерфейса е много семпъл и ми доставя удоволствие да боравя с него. Виждам, че при другите не е така розово положението и срещат проблеми. Чудя се дали може да е заради версията на операционната система която ползват?

Последна промяна MadMAK на 10 Май 2009, 11:28, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2009, 10:08 
Потребител
Аватар

При мен не работи !!!
Все същия тих звук на отсрещния глас , вече се замислям дали проблема ми не е в радио рома ?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009, 19:43 
Потребител
Аватар

Справих се с проблема след като смених версията на ром-а и инсталирах следния файл http://rapidshare.com/files/218023994/2_Way_Plus_InCall_Recording.cab
А ето я и цялата тема с решение на проблема с слабия звук на отсрещния глас : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493118

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2009, 19:33 
Потребител

Лъчезар написа:
не вярвах, че ще доживея програма, която да записва нормално на WM, но за моя радост това вече е факт. Пробвана е на 3300, Diamond и HD, работи без забележка!

И аз така, сигурно от 2 години чакам :)
За сега работи перфектно на моето HD
Благодаря много на автора!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2009, 00:26 
Потребител

понякога прави записа накъсан и леко модулиран така че е почти неразбираем
но още не мога да хвана закономерност кога става така. При някой друг?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2009, 21:59 
Потребител
Аватар

Device: Note 2
Device OS: Android
Service provider: Mtel
При мен се разбират първите 10-15 сек. от записа и после става голяма бъркотия - пука, пръщи, нищо не се разбира. :(

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]