Дата и час: 27 Апр 2017, 04:20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2016, 01:52 
Новобранец

Здравейте,
Забих си автогол и ми е нужна помощ. Искам да свържа този телефон към компютър с XP SP2 и да преточа от компютъра към телефона файлове. Изтрих по невнимание едни снимки и едни песни. Имам ги на компютъра но като ги копирам и после като вляза през XP в устройство Lumia 530 бутона за Paste остава неактивен. От компютъра като отварям иначе телефона се виждат директории-от тях мога да копирам, но в обратна посока-не.
При самото свързване с кабел ХРто почва да търси драйвер. Телефона е купен от Глобул без никакъв диск, съответно не ми остава при всяко свързване да давам кенсъл и да ме уведомява че устройството няма да работи пропърли .Намерих в интернет единствено тази гняс -
http://www.drivermarket.net/2015/11/nok ... -free.html
Тя е и за 1019, а моя е 17.
Като я инсталирам нищо не се случва, инсталира си се, не излиза икона, не се появява нищо ново в старт меню на ХРто.
Не мога и да ги кача някъде и да ги сваля през телефона, защото нямам качен на самия телефон файлов мениджър някакъв, а магазина е недостъпен-при опит за влизане в него ми дава грешка 805A8011. Аз затова и ми беше цялата мъка-затова наистрих файлове с надеждата че като освободя място ще почне да се свързва с магазина. Е не се получи, грешката си остана, а сега и файловете няма как да ги върна.
Операционната е Win Phone 8.1.На другия телефон с андроида няма никакъв проблем да се правят през кабел подобни гимнастики...
Та помагайте как поне да върна файловете. Грешката 805 е ясно че няма да я оправя, не ми е и дерт за нея.
Бях посъветван в друг форум да кача на XPто WMP11-качих го но бутона paste остана неактивен.Единственото което ми остава като вариант е да ги върна през Onedrive примерно,така ще стане,но ми се щеше да се върнат нещата в оригиналните им папки в които са били-примерно картинките в папка "Снимки"("Camera Roll").Та има ли вариант през това ХР да стане въпросната гимнастика някакси??

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]