Дата и час: 29 Май 2017, 14:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010, 10:31 
Божество
Аватар

Хора 40лв струва един GSM/GPS/GPRS заглушител... и забравяте за всякви ГПС тракинги и телефони да ви звънят и т.н...
а това без помпа, без акумулатор :) тея новите коли спират до нея с паяка, с жълтите жилетки, качват я, и си я отнасят :) така че тея ГПС-и и защити и акумулатори ... ако имате достатъчно скъпа кола че да си струва да ви я откраднат забравете за тях

аз фиестата преди редовно си я държах отключена на паркинга по 2-3 дни че ми се е случвало и със смъкнат прозорец до долу да я забравям 2 дни на паркинга (София - Студентски град, пълно с гладни студенти и наркоманчета :Р)
даже Сидито не ми бяха откраднали ;) никой не я беше пипнал аз като я видях на другата сутрин изтръпнах, то от 30 метра се виждаше че стъклото го няма помислих че са ми я разбили а то само беше смъкнато ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010, 16:34 
Global moderator
Аватар

Device: HTC Desire 300
Device OS: Android
Късметлия.
На моя злощастен джет лий, пред работата (няма да споменавам къде) ми задиганха CD -то, а на следващата седмица му свалиха акумулатора.И в двата случая колата беше отворена чисто - без къртене или разбиване.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010, 16:48 
Божество
Аватар

:) Мен в пловдив ми разбиха фиестата пред блока, счупиха ми прозореца страничния

на майка ми в рамките на 1 седмица 2 пъти и разбиваха колата .. пак в Пловдив :) и в последствие и другата кола на наще я разбиха в близкия 1 месец :) пак в Пловдив а колите не са кой знае какво .... 20 годишни кошници

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2010, 15:07 
Потребител

В квартал Левски София на един колега преди 2 години му разбиха шкода 120L.

При това много скапана, ръждива и удряна на 2-3 места шкодичка!

Естествено отвътре няма какво да се вземе - просто няма

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Ное 2010, 14:13 
Потребител
Аватар

Автокаско.
Иначе живеем в къща и си имаме гараж. По пътищата не стои. На работата аз и половинът сме служители на МВР и я паркираме на служебни паркинги.
Иначе, автокаско на ДЗИ силно НЕ препоръчвам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Яну 2011, 13:56 
Новобранец

Device: ivapenkova
raven13 написа:
Ха да ви имам проблемите.Моят кошник е толкова вехт, че няколко пъти го забравям с отворен прозорец и .... нищо.Даже и заптиетата гледат на мен като през витрина.
Иначе имам идея за много върла аларма - вълчи капан (клюса) при педалите, като клопне целия блок ще разбере.

А аз като забравих един път прозореца и ми взеха ароматизатора от таблото.Иначе и моята е малко старичка от 1993г.,ама е БМВ и съм си доста доволна от нея.Никога не ме е оставяла на път.Относно опазването нито имам аларма,нито каско.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014, 17:02 
Новобранец

Това е ГСМ модул, върши работа.

Идеите с ключета не са лоши, като и всичко което би забавило и объркало крадеца.

Но и надеждната аларма също не е за изхвърляне.
За пример са Сепиите на МАК - двойно плаващ код, защита от високи напрежения и тнт.

Крадец за да декодира такава аларма и да не я задейства е необходимо да ходи след набелязаната кола с месеци и да сканира кодовете, с които после компютъра би изчислил верният алгоритъм и би отключил колата без да задейства алармата, която също прекъсва и запалването на колата.

Разбирасе на коли под 10 хиляди лева, няма кой да се занимава да сканира тези кодове.

А решат ли спор няма ще я забутат и тнт. Но е друго като се вдигне шум и врява и ако има и пейджер или ГСМ модул, като се събудиш и ги запуцаш може и шоу да стане с неочакван край !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2015, 22:59 
Потребител
Аватар

На мен също ми я разбиха, но каското пое всичко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Окт 2015, 23:51 
Потребител
Аватар

Как я опазвам, гледам да карам внимателно, но днес един щеше да ме удари много жестоко, добре, че успях да реагирам на време.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Яну 2016, 14:04 
Потребител
Аватар

Големи шофьори има по българските пътища ..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Яну 2016, 16:56 
Потребител

Не по големи от спамаджиите по форумите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Яну 2016, 05:08 
Новобранец

Без въобще да я палят - с един джип, броня в броня и я забутаха.

---------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy S7 case casesam

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Мар 2016, 14:13 
Новобранец

Пазим я в гараж и пак не можем да я опазим както трябва. Три пъти разбиват вратата на гаража, но за късмет за сега само две гуми с джантите успяха да вземат - за тях няма застраховка, обаче. Твърдо съм решил да сложа камери и от вън и вътре в гаража, но понеже трябва да са за нощно виждане и добре разположени, май ще търся професионалист за монтажа и избора на модели. От добрите фирми в София ми препоръчаха тази http://v-maxprotect.com/ и още две-три, но ме е страх да питам за цените. Имате ли идея колко ще излязат две камери с инфраред - вътрешна и външа заедно с монтажа?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Авг 2016, 18:13 
Потребител
Аватар

Знаете ли колко пари струват гаражите в София горе-долу?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]