Дата и час: 25 Окт 2014, 20:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2011, 12:57 
Новобранец

Здравейте.
Имам GPS GOCLEVER Navio 400 http://www.goclever.net/bg/gps/250-Navio-400-BG.html
Има медиен плеър но по никой начин не мога да кача каквото и да е на картата. Представях си че поне качването на филм или мп3ка ще е е все 1 на флашка да се качи :roll: В комплекта най-вероятно е имало CD което не мога да намеря никъде... тааа дали има някакъв софтуер който ми трябва за дата трансфер-а :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Авг 2011, 18:19 
Новобранец

Аз имам същия модел и нямам никакъв проблем с качване на музика или филми. След свързане на USB кабела с компа и стартиране на устройството ми се появява като нов диск (даже 2 диска: SD картата и собствената памет). Провери в настройките дали USB mode ти е на MASS STORAGE. В комплекта няма CD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Авг 2011, 14:39 
Новобранец

Да и аз очаквах при мен да е така, но не става :/ точно вкарвам кабелчето и си е на Mass Storage, излиза картинката как GPS-a e свързан с PC-то и до там. Нито до часовника ми излиза Found new Hardware или Safely remove hardware нито в My computer излиза нещо :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 08 Авг 2011, 15:51 
Новобранец

А междувременно инсталирах MicroSoft ActiveSync 4.5 и с него намери устройството и в My Computer излиза Mobile Device, та успях да кача една две мп3ки но плейъра не ги намира :? трябва ли музика видео и снимки в определени папки да се качват? А и също пробвах да кача в SDMMC папката което си мислех, че е SD картата един видео фаил 300мб и нямаше място а картата е 2ГБ. За съжаление не ми изкарва коя папка колко е голяма и колко свободно място имам...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]