Дата и час: 11 Дек 2017, 21:47

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 169 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ВАЖНО ЧЕТИВО
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 22:41 
Потребител
Аватар

Значи от днес, плеътайм сървъра има нов адрес и нови условия:

Адреса е: http://playtime.bg/pb/

Достъп до сайта имат всички регистрирани потребители във форума като използват своята логин информация. Тя не се записва никъде в плейтайм - в случай че някой попита, а прави проверка директно на сървъра на форума (благодаря на Дечо за съдействието).
Освен че трябва да сте регистриран потребител, за да имате достъп, и ние да сме сигурни, че сте потребител, трябва да имате минимум 10 публикувани мнения във форума :)

Директните линкове засега работят и без да трябва да се идентифицирате към системата но това ще бъде променено в скоро време (работя по въпроса).

ФТП-то ще бъде реорганизирано като това което се качва като guest потребител няма да се вижда реално на сайта, то ще се мести от определени хора във публичната част.

Структорите на публиченият и guest сайтове ще бъде абсолютно еднаква, просто файловете ще се преместват след кратък преглед. Това ще помогне и за по-добра организация на сайта като цяло.

Моля някой от администраторите да стикне тази тема.
Бъдещите развития на тази услуга ще се публикуват тук.

П.С. Търсачката и системата като цяло я писах вчера след обед така че ако някой срещне бъг да ми прати едно ЛС. :)

ПРОМЯНА:
Условията са вече 5 поста и минимум 1 седмица от както е регистриран потребителя.

Последна промяна peerless на 23 Яну 2007, 17:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 22:55 
Global moderator
Аватар

Страхотна работа peerless

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:05 
Потребител

Редно е да се добави, че е забранен ъплоуда на български софтуер или на софтуер, който се продава легално в България.

Ако някой види такъв, моля нека се свърже с мен, bus, peerless или Freeze и той ще бъде премахнат.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:21 
Потребител
Аватар

vsi4ko hubvo ama az ne moga da se logna s moia login :(
danebi zashtoto logina mi e ot 2 dumi ?!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:24 
Потребител
Аватар

хм, това е интересно, незнам как да го проверя това...

Я пробвай като ти се отвори логин формата се огледай за текста "Login request", напиш си усер-а и паса след това ако не те пусне пак ще ти извади и вече до "Login request" трябва да има някакво съобщение във скоби - точно до него, кажи какво пише във скобите.

Редакция: Мисля че се сещам защо, ще кажа на Дечо да фиксне нещата защото проблема е при него :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:31 
Потребител
Аватар

peerless, ei tva mi pishe sled kato probvam da se logna :

Цитат:
The server playtime.bg at Login Request (No user and password given) requires a username and password.

Warning: This server is requesting that your username and password be sent in an insecure manner (basic authentication without a secure connection).

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:34 
Потребител
Аватар

wow, не очаквах това да ти даде. ще ти пратя едно ЛС сега да пробваш нещо.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:52 
Божество
Аватар

peerless, ти как успя да влезеш? мислех че съм те баннал 8) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:53 
Потребител
Аватар

браво и от мен! отлична работа

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2007, 23:55 
Потребител
Аватар

Klez написа:
peerless, ти как успя да влезеш? мислех че съм те баннал 8) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Е па нали сам си хакер :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007, 00:24 
Потребител
Аватар

а как да кача нещо че не ми стана ясно!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007, 00:51 
Потребител
Аватар

Това, че имам отскоро PDA, GPS, Smarthone, Palm и други устройства засягащи темата на този форум , или че отскоро се интересувам ме прави втора ръка участник в този форум !!!
Това, че чета и се опитвам сам да достигна до резултата благодарение на този форум и не поствам безумни постове или не питам за неща вече обяснени или разисквани!!!
Значи ли това, че на всяка нова тема в GPS, Нов Софтуер или Off-topic трябва да поствам по едно "Супер" или "Аааа кеф - откога го чакам" за да имам достъп и да пробвам нещо.
Поздравления за труда, но не мога да разбера критерия за достъп до този ресурс, полезен предполагам на повечето участници във форума.
Ще продължавам да се интересувам и да съм тук - съжалявам, че не мога да взема участие за момента с някакви теми - но както казах отскоро съм собственик на PDA и дето се вика още се уча да го пускам и спирам, но определено няма да пускам безмислени постове за да имам достъп до сайта.Ще търся други начини да се сдобивам .
Никой не ме задължава да ползвам този в крайна сметка :D
Просто изразявам лично мнение - не ангажирам никой с него или да отправям упреци към идеята или хората взели решението.
Както се казва просто споделям:lol:

Поздрави

- can you win or lose like a man?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007, 00:51 
Потребител
Аватар

neumornia написа:
а как да кача нещо че не ми стана ясно!
както и преди се качваха нещата.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007, 01:56 
Потребител
Аватар

Device: O2 Xda IIs - 2бр.
Device OS: WM 6.1
Service provider: Vivacom
hamsia написа:
Това, че имам отскоро PDA, GPS, Smarthone, Palm и други устройства засягащи темата на този форум , или че отскоро се интересувам ме прави втора ръка участник в този форум !!!
Това, че чета и се опитвам сам да достигна до резултата благодарение на този форум и не поствам безумни постове или не питам за неща вече обяснени или разисквани!!!
Значи ли това, че на всяка нова тема в GPS, Нов Софтуер или Off-topic трябва да поствам по едно "Супер" или "Аааа кеф - откога го чакам" за да имам достъп и да пробвам нещо.
Поздравления за труда, но не мога да разбера критерия за достъп до този ресурс, полезен предполагам на повечето участници във форума.
Ще продължавам да се интересувам и да съм тук - съжалявам, че не мога да взема участие за момента с някакви теми - но както казах отскоро съм собственик на PDA и дето се вика още се уча да го пускам и спирам, но определено няма да пускам безмислени постове за да имам достъп до сайта.Ще търся други начини да се сдобивам .
Никой не ме задължава да ползвам този в крайна сметка :D
Просто изразявам лично мнение - не ангажирам никой с него или да отправям упреци към идеята или хората взели решението.
Както се казва просто споделям:lol:

Поздрави

Абсолютно съм СЪГЛАСЕН !!! Просто броя на безсмислените постове не може да бъде критерий за достъп до даден ресурс (бил той и много ценен или единствен). За разлика от цитирания юзер мисля да постна необходимите на брой безсмислени постове , та да имам достъп до FTP сървъра. Поздравления за добрата работа!!!

Археология,Архитектура,История и Спелеология

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2007, 03:42 
Global moderator
Аватар

Device: Sony Xperia Z3 Compact
Device OS: Lollipop
това, по скромното ми мнение, peerless го е направил, за да не се регват хората само и само за да даунлоудват, в смисъл да не ги препращат от други места. никой няма нищо против хората които си четат нещата, и ги разбират без да питат, дори май ги оценяваме....