Дата и час: 28 Май 2017, 11:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2004, 17:17 
Шеф на матрицата
Аватар

1.Адрес на архива е

http://info.datacom.bg/decho

Този адрес може да се променя за в бъдеще по ред причини.При всяка подобна промяна информация за това ще бъде поствана в тази тема.Въпросите относно архива се задават само тук.
В архива по принцип не би трявало да има софтуер от български фирми.Ако някои види такъв - да ми остави съобщение и софтуера ще бъде премахнат.Аз самия просто нямам време да преглеждам всеки файл

2.Архива е достъпен само от България.За всички извън българския пееринг - много съжелявам, но поради факта че друг безплатен хостинг който да ми предложи същите условия за файлове не съм намерил досега, архива се вижда само от България.Ако някои все пак намери такъв хостинг, а условията са следните : да има поне 30 гигабайта дисково пространство, да си вижда от всякъде , да няма ограничения за брой сесии , то може да ми остави съобщение и ще направим мирор на архива.

3.Списък на файловете

В основната директория има файл index.zip. В него има списък на файловете в архива.Списъка може да не е пълен или да няма файлове които има в списъка.Това се дължи на факта че не успявам да ъплоадвам всички файлове които има при мен.Ако някои хареса нещо което го има в списъка а го няма в архива - може да ми остави съобщение и ако не е проблемно - ще го сложа.Основно файловете са в 2 директории - falc и 0-day.В другите директории слагам обикновено софтуер който аз ползвам и съм решил да го отделя по някъкви причини.

4.При проблем с тегленето на файлове от архива опитайте по-късно.Проблема предполагам ще бъде отстранен след време и ще можете да изтеглите това което сте искали.Тъй като хостинга е абсолютно безплатен нито вие, нито аз мога да искам нещо от datacom. Всичко е на добра воля.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]