Дата и час: 27 Май 2017, 12:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007, 10:51 
Новобранец

Задравейте, работя във фирма за доставки и шефът ми ми е поставил задача да намеря устройство (нещо като покет писи или не знам какво точно, но с неговите размери), в което да се инсталира софтуеър позволяващ отделните артикули, които доставяме (заедно с количествата, с които се разполага) да се водят (да се отчитат) и в края на работния ден, това което е доставено, да се свърже със сървъра през GPRS система, за да се отразят направените доставки и останалите количества.
ПС: Знам, че Представителите на "загорка" разполагат с подобни устройства.
Според Вас, едно добро покет пи си с тъчпад система и клавиатура, подходящо ли е да изпълнява такава задача и какъв софтуеър трябва да му се инсталира или разработи за да изпълни тази задача

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007, 11:27 
Потребител

adibas написа:
Задравейте, работя във фирма за доставки и шефът ми ми е поставил задача да намеря устройство (нещо като покет писи или не знам какво точно, но с неговите размери), в което да се инсталира софтуеър позволяващ отделните артикули, които доставяме (заедно с количествата, с които се разполага) да се водят (да се отчитат) и в края на работния ден, това което е доставено, да се свърже със сървъра през GPRS система, за да се отразят направените доставки и останалите количества.
ПС: Знам, че Представителите на "загорка" разполагат с подобни устройства.
Според Вас, едно добро покет пи си с тъчпад система и клавиатура, подходящо ли е да изпълнява такава задача и какъв софтуеър трябва да му се инсталира или разработи за да изпълни тази задача

Обади се в eltrade имат си хората и разпространяват професионален софтуер и хардуер /скенери PPC и др./ точно по тази част

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007, 16:56 
Потребител
Аватар

може и в Datecs

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2007, 12:17 
Новобранец

Мерси хора, ще се свържа

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2007, 14:52 
Потребител
Аватар

data + също можеш да им звъннеш / http://www.dataplus-bg.com/ /
както имаше и една global и тя беше подобна

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2007, 15:03 
Потребител

А може и да се направи програма специално за вашите нужди, така че да пасва пълноценно на бизнеса ви.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2007, 15:11 
Потребител
Аватар

Не бих го препоръчал. Все пак една фирма с опит и ГОТОВ продукт ще спести време за разработка, ще осигури и обучение /въпроса с цените е отделен/. Но най- важното след 6 месеца надали ще е заминала за страната Х, където дават по- добри заплати. А бизнеса се променя постоянно, от там и изискванията към софтуера също. Което би поставило фирмата вързана към решение /сорс/ познат само на ограничен кръг хора /разработилите софтуера най често 1-2 души/. Което пък води до почти нулева вероятност за доразработване на софтуера. Като прибавим и факта, че ще станат алфа и бета тестери на продукта...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2007, 19:48 
Потребител
Аватар

Фирмата ни (ЪнриълСофт) има точно такава разработка. Софтуера е базиран на PocketPC и има пълно-функционални складови функции. С нея работят много фирми в страната (някои от тях с по 12-13 PocketPC-та). PocketPC-тата могат да са част от голяма складова система.

Имаме софтуер за PocketPC и за складове, магазини, за ревизии(броене), за ресторанти(сервитьорски) и др...

Можем да организираме демонстрация на място. Даваме и оборотна техника за тестов период - без заплащане!

Пиши тук или звънни на 0887 606633 - Петър Кондев.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]