Дата и час: 19 Апр 2018, 20:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2007, 17:07 
Потребител
Аватар

nix написа:
Аз имах същия проблем след един хард ресет с моя N560! просто се заключи.
Отключването е много сложна операция, подава се заявка в FSC- германия, прави се разследване да не е краден и ти дават key с който да го отключиш. Моето решение: занесох го в сервиза на ВюПойнт, мина като дефектирало дъно и сътветно смяна с ново. Друг начин няма.

Ти ташак си направи! И кое предизвиква този проблем? Или е производствен дефект? Ужас! Май трябва да внимавам с hard reset-а... Или да си сменям девайса овреме :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2007, 18:22 
Потребител

изобщо не се шегувам. Би трябвало да се заключи ако въведеш грешно кода ако преди това си го заключвал ( 4 цифрен пин ) може и да не го заключваш. Моя имаше такъв пин сложен , но аз го имах и си го въвеждах при хард ресет. Но при един от поредните ресети той направо ми изкара това което е снимано. И оправия нямаше :(((
Само сервиз по описания начин - смяна на дъно , или код от ФуджитсуСименс Германия.
Не се притеснявай ако е в гаранция няма проблем да ти сменят дъното. Все пак сме в БГ :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2007, 23:50 
Потребител

:) Благодаря на всички така се получи този на когото е покета изведнъж каза абе я пробвай със хххх ... аз му отг: ама внимавай че имам още 3 опита !
След което затворих очи той ми викаше по телефона НЕ НЕ НЕ и в този момент ме приветства логото на Windows Mobile :D :lol: ... и така след цялата разходка до офиса и ... съответно сервиза на СТЕМО ... не бяха виждали подобна случка ... Както каза колегата eger насочиха ме към ВюПойнт, от там към Германия.

Така че, ВНИМАНИЕ !!! :!:

:arrow: Който тръгне да прави ХАРД РЕСЕТ първо да мине през START -> Settings -> System -> Secure Lock !!! Там ако премине успешно изпитанията и изключи "Theft protection" нека тогава бъде сигурен че ще има отново "Чисто ново" Покет ПС !!!

Тествано е и работи ! :idea:

Поздрави, Ники !

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2007, 14:37 
Потребител
Аватар

колега какво направи с loox-a че и аз го закърших по същия начин?!?!?!?! а тия от вю поинт ми искат 45 евра да ми пратят кода от германия :shock:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]