Дата и час: 21 Май 2018, 10:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2009, 11:38 
Потребител
Аватар

Колеги дайте коментари струва ли си да сменя Е51 с Е66.Има ли някой ползвал и двата модела да сподели струва ли си?Нещата които на мен са ми известни като разлики са по-големия дисплей на е66, повече рам,акселометър, вграден гпс също, има инфрачервен порт който за мен е плюс.Като минус се сещам само за по слабата батерия и то май доста по слаба от на е51.И май е доста бъгав като модел е66?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Дек 2009, 14:08 
Потребител
Аватар

Device: HTC HD2
coupe_gt_ написа:
Колеги дайте коментари струва ли си да сменя Е51 с Е66.Има ли някой ползвал и двата модела да сподели струва ли си?Нещата които на мен са ми известни като разлики са по-големия дисплей на е66, повече рам,акселометър, вграден гпс също, има инфрачервен порт който за мен е плюс.Като минус се сещам само за по слабата батерия и то май доста по слаба от на е51.И май е доста бъгав като модел е66?

Като цяло Е66 е много добър телефон, ако не беше слабата батерия.А и ако попаднеш на читава бройка си 6+
При мен батерията издържа 28-32 часа с много разговори(около 2 часа на ден).Всяка вечер е на зарядно.
Доколокото съм чувал с малко разговори изкарва около 2 дни.

Като цяло си заслужава (лично мненеие)
Успех

скайп: gbdimitrov(tarikat)
e-mail: gbdimitrov@mail.bg
телефон: 0888286660

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Дек 2009, 15:33 
Потребител
Аватар

Отказах се да сменям е51 с е66 тествах няколко дни е66.Това не е моят телефон както сам каза мн добър телефон, но от към батерия е в пъти по зле от е 51.За мен плюсовете бяха няколко по-големият дисплей, по-силния звук при разговор и по-бързата работа на самия телефон.Но на е51 батерията ми държи 4-6 дни ако само говоря, а ползвам ли вифи през деня на работа изкарва до 2 дни.За сега си оставам с е51 чакайки да излезе достоен заместник :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Май 2010, 00:50 
Потребител

coupe_gt_ написа:
Отказах се да сменям е51 с е66 тествах няколко дни е66.Това не е моят телефон както сам каза мн добър телефон, но от към батерия е в пъти по зле от е 51.За мен плюсовете бяха няколко по-големият дисплей, по-силния звук при разговор и по-бързата работа на самия телефон.Но на е51 батерията ми държи 4-6 дни ако само говоря, а ползвам ли вифи през деня на работа изкарва до 2 дни.За сега си оставам с е51 чакайки да излезе достоен заместник :)

Как преценихте че батерията на е66 е много по слаба след като е цели 1000 мАх,а на Е51 е 1050 мАх, или около 5% разлика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Май 2010, 09:21 
Потребител
Аватар

Много лесно прецених на Е51 ми държеше до 3 дни с ползване на вифи, а на Е66 ми държеше до 2,5 дни ползвайки го само като телефон.А батерията и 3000мач да е не е важно по-важно е каква консумация има самия телефон.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]