Дата и час: 27 Апр 2017, 23:42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Помощ за Nokia C6
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2010, 20:18 
Потребител

Device: китайче
Здравейте,
скоро си купих Nokia C6 от Германос. Имам следния проблем: много често блокира при заключване или отключване на телефона(всеки ден). Връщах настройките, но уви не помогна. Ходих в магазина и ми казаха че ще го пратят в сервиза за инсталиране на последния софтуер, но установих че съм с последния версия и не иска да се ъпдейтва. Някой имал ли е подобен проблем и какво е направил?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Помощ за Nokia C6
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2010, 09:47 
Новобранец

Device: nokia c6
Колега и аз имам същото чудо от една седмица и отново същия проблем.
Значи след като съм го оставил със заключена клавиатура и екран и след време реша да ги отвора за да избирам номер просто не се включва телефона. където и да пипнеш не реагира. Трябва да се извади батерията и да се включи наново.
Ако си открил проблема сподели .. предварително благодаря

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010, 00:04 
Новобранец

Разрешихте ли проблема???

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011, 02:46 
Новобранец

Device: Nokia C6-00
Zdraveite kolegi :) az si kupih Nokia C6 i chat pat zabiva ama problem s otkliuchvaneto za sega nqmam i slava bogu. Neznam kakvo da vi kaja, obache edin poznat si kupil takava nokia i sled nqkolko dena go zanesal na remont che neshto mu stanalo qvno imat neshto fabrichen defekt...neznam i az no se nadqvam da ne e taka shtot sme precakani inache... :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Мар 2011, 00:31 
Новобранец

Кво си говорите тез модели явно са най прецаканите които са излизали на моята любима марка телефони.Откакто се помня ползвам тези телефони но ми се струва 4е бая се прецаках с тоз модел.Взех го от Виваком и на 2я месец по4на да блокира.Занесох го на ремонт и там ми казаха 4е са му преинсталирали софтуера. От днес пък взе да се ебава и тъч скрийна, инъче клавиатурата си ба4ка ама мисля да го 6итна някъде.
П.С. нямам време за проверка за гре6ки 4е си търся програмка за разблокиране на другия си тел които е блокиран на Мтел Nokia 6303.Aко някои знае не6то с удоволствие приемам линк4ета и 4ерпя бира на плажа лятото...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Авг 2014, 22:28 
Новобранец

здравейте, имам проблем с Nokia c6-01, инсталиран е последния софтуер за нея, Nokia Belle, но не може да ми отваря изображенията и видеоклиповете в картата памет, изписва ми неподдържан тип файл ( става въпрос за .jpg и .mp4). същото се получава с 50% от музикалните ми файлове (.mp3). Пробвах с друга карта памет, но същата работа, пробвах да форматирам картата памет, но не мога да форматирам (нито от телефона, нито от компютър). Опитах се да преинсталирам софтуера на телефона, но пак не се получава (чрез Nokia Suite). Когато вляза във ФАЙЛОВЕ на телефона и избера КАРТА С ПАМЕТ, после ИЗОБРАЖЕНИЯ или ВИДЕОКЛИПОВЕ, ми изписва че няма вътре нищо, т.е. празни папки, а в действителност имам около 1000 картинки и 10-на клипчета mp4, като вкарам картата в PC, файловете излизат на компютъра. Картата памет е 16 Гб, от които 11 Гб свободни, microSD Card. Ако някой е имал подобен проблем, или може да ми даде съвет, да ми пише на : lmalev68@gmail.com, или тук, ще съм много благодарен. :amin:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]