Дата и час: 12 Дек 2017, 09:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2016, 19:34 
Потребител
Аватар

Device: HTC One M8 & Samsung Galaxy Note IV
Device OS: Android
Device OS: Kit Kat
Service provider: Vivacom
Проблема е следния,след включване на мултимедията не иска да зареди уиндоуса докрай,застава в някакво междинно положение:
Изображение

На предния панел има копче за хард ресет което се натиска с нещо остро но не ресетва мултимедията,дали някой може да даде идея как да направя ресет или откъде да намеря уиндоус,навигацията се води като модел KSD-6902 но никъде не мога да намеря софтуер нито производителя... :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2016, 11:37 
Новобранец

Колега успя ли да оправиш проблема, защото аз имам същата мултимедия с абсолютно същия дефект.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Мар 2016, 00:37 
Новобранец

Колеги и аз съм се изправил пред този проблем още от края на 2015г. Успяхте си да намерите решение. Ще съм ви много-благодарен ако споделите, ако разбира се сте се справили с проблема.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Мар 2016, 10:35 
Новобранец

Колеги имам същата мултимедия , имах същия проблем. Занесах я на един техник в Пловдив и я иправи за много кратко време. След 2 дни пак същия проблем. Впара пак я оправи за минути ... проблема е че не ми казва как и заобикаля въпросите ми .... има начин трябва да го разберем !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2016, 00:53 
Новобранец

Колега ако ми дадеш някакви координати на техника, имам в предвид името му, къде се намира сервиза му и телефонен номер, може би ще мога да го накарам да каже как се отстранява проблема. Очаквам отговор и се надявам, че ще можем да разберем какъв е начина.
По принцип каква точно техника поправя този майстор?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2016, 09:21 
Новобранец

Отговорих ти на личното съобщение колега а сервиза на майстора е пълен изцяло и само с кар аудио системи

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Авг 2016, 11:28 
Новобранец

Здравейте , може ли да споделите как оправихте проблема или кординати на майстора в Пловдив
имам същият проблем със същият дабъл

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2017, 21:29 
Новобранец

Аз имах същият проблем със същото китайско чудо и след много ровене предимно по руски форуми открих решението му.
А именно https://www.youtube.com/watch?v=vKHchMqxdU0 Изгледайте внимателно клипа и следвайте инструкциите в него. За този 2 DIN e необходим този файл : MSCGM5825-MAN-0034-0011-0033-20140909 ,който ще намерите в описанието под клипчето. Успех в начинанието!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Мар 2017, 22:48 
Новобранец

Този Firmware става, проблема със зависването на логото се оправя, но при мен специално след това радиото няма звук. Освен това преди нямаше код за смяна на логото на автомобила от Settings - Logo и за Factory Setting също, а сега иска някакъв код. Ако някой го знае да сподели. Благодаря предварително!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Мар 2017, 19:59 
Новобранец

Здравей,
Код за смяната на логото не открих и аз. Ако много държиш да го смениш трябва да флашнеш отново, но да замениш един от файловете преди това. Описанието на това в клипа започва в 1:30 минута. Звукът на радиото ми изчезваше когато пусках GPS-а. Това се оправяше някаде из настройките но не помня точно къде. Ако не го откриеш пиши и ще поровя утре из настройките да видя каде беше. А иначе имаш ли звук когато свири от флашка или SD?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2017, 14:18 
Новобранец

GMO написа:
Здравей,
Код за смяната на логото не открих и аз. Ако много държиш да го смениш трябва да флашнеш отново, но да замениш един от файловете преди това. Описанието на това в клипа започва в 1:30 минута. Звукът на радиото ми изчезваше когато пусках GPS-а. Това се оправяше някаде из настройките но не помня точно къде. Ако не го откриеш пиши и ще поровя утре из настройките да видя каде беше. А иначе имаш ли звук когато свири от флашка или SD?

Да, иначе от SD, DVD, TV и всичко останало няма проблеми. Жалко, че не си направих dump на оригиналния firmware. Ако някой още не е презаписал, моля да направи това и да ми го изпрати.
Поздрави!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Мар 2017, 20:15 
Новобранец

За да има звук от радиото докато си включил GPS-а пробваи с опциите в Navigation voice. При мен проблема се реши от там.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]