Дата и час: 18 Яну 2018, 05:13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2011, 01:09 
Новобранец

Здравейте,
жената има самсунг омниа 2 и от половин година се опитвам да й настроя ммс-те, но безуспешно. Няма проблем с интернета, но ммс-и няма. Пробвах настройките на глобулци, но ефект няма. Правих хардресет и пак нямаше файда. Инсталирах файла, но и той не помогна. Телефона не е произведен за българия и затова е с малко по-различни менюта от другите омнии. Съмнявам се това да е някакъв проблем, но ... Нито праща нито приема. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем нека помогне. Съобщенията са "Could not download the message." и "Could not sent the message." :brick: :brick: :brick:
Благодаря предварително на всички за помощта.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 15 Окт 2012, 10:21 
Новобранец

kalon_vasilev написа:
Здравейте,
жената има самсунг омниа 2 и от половин година се опитвам да й настроя ммс-те, но безуспешно. Няма проблем с интернета, но ммс-и няма. Пробвах настройките на глобулци, но ефект няма. Правих хардресет и пак нямаше файда. Инсталирах файла, но и той не помогна. Телефона не е произведен за българия и затова е с малко по-различни менюта от другите омнии. Съмнявам се това да е някакъв проблем, но ... Нито праща нито приема. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем нека помогне. Съобщенията са "Could not download the message." и "Could not sent the message." :brick: :brick: :brick:
Благодаря предварително на всички за помощта.

Аз званнах на оператор и той ми прати настройките :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Дек 2012, 22:26 
Новобранец

здр хора имам един въпрос приятеля ми влиза в facebook free-безплатно няма wifi не сам сигорен може и да е gprs как мога и ас така

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]