Дата и час: 21 Яну 2018, 05:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2006, 22:22 
S udovolstvie,za tova niama problem,a i mislia che ste stane lesno,i az sam ot Yambol :D

Върнете се в началото

Заглавие: RE
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2006, 22:27 
Niama problem,s udovolstvie,a i ste stane lesno,i az sam ot Yambol

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2006, 22:40 
Потребител
Аватар

Ако си навит, пиши ми, за да се разберем да се видим... :D Перфектно е че има и още някой от Ямбол с покет... Вече бях взел да си мисля, че съм единствен... :wink:

Тексты песен группы Любэ

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2006, 22:47 
Потребител
Аватар

Значи Стефчо, след направените от мен проби оставам със следния извод:
1. Най-вероятно са ти дали лайт версията, тъй като и при мен паролата ти върви, но само на лайт версията, а тя както и се очаква, дава само БГ клавиатура и нищо повече...
2. Имам БГ версия, която претендира да е пълната (и следователно да направи менютата на БГ - желаещите я да натиснат тук), но не мога да гарантирам, че наистина е такава, тъй като не приема нито твоята, нито която и да е до тук изпробвана от мен парола... Разбира се, бих бил много щастлив, ако се намери някой тук, дето да ни я даде, и тя наистина да работи, че пък и менютата да станат на български... Дето се казваше в една реклама:"Еххх, мечтииии..."

Така че, това което последно направих е качих лайт БГ версията, и отгоре върху нея сложих русификатора с парола за него VOBRU42A-0000118803-11049-7527... Това, което се печели при подобна инсталация е освен превода на менютата на руски и използването на заложения от лайт версията български речников запас при писане, когато машинката ти подава няколко варианта на започната думичка, и така може да се улесни и ускори процеса на писане с виртуалната клавиатурка...

Не знам ти до къде си стигнал с разрешаването на проблема, и наистина позакъснявам с отговора, но тия дни бях страшно зает и просто не ми оставаше време и сили да седна и да напиша нещо смислено, дето да е по-дълго от пет думи...

Все още нямам обяснение, защо и русификатора не тръгна при теб... :oops:

Тексты песен группы Любэ

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2006, 16:45 
Новобранец

Така...
Следя темата отдавна, защото също съм собственик на покет PC, което е с немски win.
Модела на покета ми е Medion MD41600. Крива хава пичове... уж имаш покет, а все едно,че нищо нямаш, след като не знаеш и бъкел немски.
Пробвах всякакви варианти на лайт екстендери и русификатори, но куца работа.. и общо-взето минах през всички проблеми, които са описали хората тук.
Не си купих пълната версия, на Bulgarian Language Extender, защото ми е тъпо да давам пари, за да гледам вин-а си на български, при положение, че просто съм свикнал да работя с английския интерфейс, а и никъде не успях да прочета, че се гарантира пълно транслиране на целия вин на БГ, да не говорим, че в случая трябва да се транслира немски Win.
Вчера обаче седнах и четох форуми до малките часове... тъпото е че много трудно се намира англоговорящ форум в който да се пише за проблем на немска машинка.
Така или иначе в 4 часа сутринта машинката ми най-после заговори на английски и ТУК съм описал стъпките с които това стана...

Успех на всички които искат да опитат... Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Language Extender Lite
МнениеПубликувано на: 30 Юни 2012, 23:04 
Новобранец

Здравейте, имам Pocket PC Qtek 9100 и искам да попитам как да направя менюто му на български. Ако някой знае моля да сподели

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]